İŞ DÜNYASINA ÖZEL MONİTÖR
İŞ DÜNYASINA ÖZEL MONİTÖR
0

VIEWSONIC’TEN İŞ DÜNYASINA ÖZEL MONİTÖR SERİSİ: WORKPRO

Teknoloji devi ViewSonic, iş odaklı yeni monitör serisi WorkPro’yu piyasaya sundu. Seri; gelişmiş ergonomik ve şık tasarımıyla dikkat çekerken, taşınabilir ve dokunmatik ekranlardan entegre video konferans monitörlerine kadar çok geniş bir ürün yelpazesine de sahip bulunuyor.

Dünyanın önde gelen görsel çözüm sağlayıcılarından ViewSonic, iş dünyasının yeni çalışma koşullarının yarattığı ihtiyaçları göz önüne alarak kullanıcıyla buluşturdu.

ViewSonic’in 35 yıllık deneyimi ile desteklenen WorkPro Serisi; hem ev ve ofiste hem de hareket halindeyken verimliliği üst düzeye çıkarıyor.

WorkPro monitör ailesi; 21:9 ultra geniş, taşınabilir ve dokunmatik ekranlardan entegre video konferans monitörlerine kadar tüm modern iş ihtiyaçlarını karşılayan ekran çözümleri yelpazesi sunuyor.

Tasarımıyla dikkat çeken WorkPro Serisi özel göz koruma teknolojisi ile uzun süre ekran başında çalışanlar için büyük bir konfor yaratıyor.

WorkPro Serisi’nde yer alan vDisplay Manager da kurulum sürelerini azaltmak, görüntü ayarlarını optimize etmek çoklu görev yeteneklerini artırmak için geliştirilmiştir.

Özelleştirilebilir görüntü özellikleri sağlıyor. WorkPro Serisi, her ölçekteki işletme için tüm süreçlerde gizli sahip olma maliyetlerini de düşürüyor.

Kablo karmaşası son buluyor

Hibrit çalışma modeliyle birlikte sabit masaların da ortadan kalktığı iş hayatında her masada çalışabilmeyi mümkün kılan WorkPro VG56 öne çıkarıyor.

Serinin özelliklerinden bir diğeri de yerleşik bir dock istasyonunu USB-C bağlantısıyla birleştirerek tak ve çalıştır erişimi sağlayan gerçek bir tek kablolu çözüm sunması.

Böylece masada kablo karmaşasına son veriliyor. VG56 Serisi’nde, tek kablo ile laptop hem şarj edilebiliyor hem de ses, görüntü ve veri aktarımı yapılabiliyor.

Seride yer alan VG55 modelleri ise birden fazla iş istasyonuyla çalışmak durumunda olan kullanıcılar düşünülerek tasarlandı.

3 kenarı çerçevesiz, şık ve zarif bir tasarıma sahip VG55, verimliliği artıran çift monitör kurulumlarında kullanıcıya kusursuz görüntüleme deneyimi vaat ediyor.

Tek ekran sınırlaması yok

Serinin bir diğer üyesi olan dokunmatik ve taşınabilir TD1655 de hareket halindeyken bile kullanıcıya rahatlık ve yüksek verimliliği bir arada sunuyor.

Serinin diğer modellerindeki tak-çalıştır özelliğinin yanı sıra Full HD 1920 x 1080 çözünürlüğe sahip tek ekran sınırlamalarını da ortadan kalkıyor.

WorkPro VG40V ise yerleşik Full HD konferans kamerası, mikrofonu ve hoparlörleriyle eksiksiz bir video konferans çözümü olarak tasarlandı.

Dikey 10 derecelik kamera açısı ayarı, kullanılmadığında tam güvenlik için manuel sürgülü kapağıyla sunulur. Toplantı sırasında en iyi açıyı sağlamak için kameranın göz hizasında konumlandırılmasına yardımcı oluyor.

Üst düzey ergonomiye sahip

Tüm ViewSonic ergonomik monitörleri arasında en yüksek düzeyde esneklik sunan WorkPro VG48 Serisi.

Zahmetsizce 40° eğme, 60° eksen etrafında döndürme, 90° döndürme ve 130 mm’ye kadar yükseklik ayarlama özelliğiyle öne çıkıyor.

Her görev için özelleştirilmiş ekran konumlandırma özelliklerine sahip olan WorkPro VG39/40 Serisi, maliyetleri düşürmek ve ürün ömrünü uzatmak için yerleşik enerji tasarrufu yazılımının yanı sıra çeşitli kullanım durumlarına anında ve kolayca uyum sağlamak için çok yönlü ekran esnekliği sunuyor.

Ayrıntı odaklı ofis işleri için bir başka büyük değer seçeneği olan WorkPro VG19 Serisi, özelleştirilebilir ekran konumlandırma ve göz sağlığına yönelik teknolojiyle desteklenen kaliteli bir görüntüleme deneyimi, daha fazla konfor ve rahatlık sunuyor.

https://www.sektornews.com/category/elektrik-ve-elektronik-sektoru/

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir