1. Anasayfa
 2. Ödül Törenleri

Sodexo’ya 3 Altın Ödül

Sodexo’ya 3 Altın Ödül
Sodexo’ya 3 Altın Ödül
0

Sodexo’ya 3 Altın Ödül

Türkiye’deki 30 yıllık deneyimi ile “çalışan deneyimini” odağına alarak yan haklar dünyasını geliştiren Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, iş dünyasından gelen binlerce oyla belirlenen Altın Liderler Ödülleri’nden iki, Türkiye’nin finans ve teknoloji alanındaki ödül programı olan PSM Awards’tan ise bir altın ödül aldı. 

Sodexo yöneticileri “Altın Liderler” arasında

Tüm Türkiye’den 45 binin üzerinde oy ile belirlenen KREA M.I.C.E. tarafından düzenlenen C-Level Liderlerin ödüllendirildiği Altın Lider Ödülleri’nde Sodexo üst yönetimi iki altın ödüle layık görüldü.

Sodexo’nun çalışan deneyimi platformuna dönüşmesine önderlik eden Sodexo CEO’su Eda Uluca Özcan Türkiye’nin En Beğenilen 50 CEO’su arasında yer aldı. “Sen varsan dahası var” mottosuyla, çalışanlarının potansiyelini ortaya çıkarmalarına yönelik faaliyetlerin yanı sıra çeşitlilik ve cinsiyet eşitliği alanındaki çalışmalara da liderlik eden İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Feride Düzduran Gündüz ise Türkiye’nin En Beğenilen 50 CHRO’su arasında yer aldı. 

“Altın PSM” ödülü Sodexo’nun

Finans ve teknoloji sektörünün gelişmesini hedef alan yenilikçi ürün ve hizmetleri desteklemek amacıyla Payment Systems Magazine tarafından düzenlenen PSM Awards’tan da ödülle dönen Sodexo, Online Sözleşme Platformu projesiyle En İnovatif Ürün, Hizmet, Proje kategorisinde “Altın PSM” ödülünü kazandı. Sodexo’nun hem güncel tasarım trendleri hem de e-ticaret konseptiyle yenilenen Online Sözleşme Platformu ile küçük ve orta ölçekli firmalar hızlı, kolay ve self servis olarak Sodexo ürünlerine ulaşabiliyor ve dakikalar içerisinde Sodexo müşterisi olabiliyor. Bu yenilik ile müşteriler ister self servis ister satış ekipleriyle sözleşme sürecini tamamıyla kağıtsız olarak tamamlayıp, ilk siparişini vermeye hazır hale geliyor. 

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir