1. Anasayfa
 2. Moda

GELİN DAMAT FASHION DAY

GELİN DAMAT FASHION DAY
GELİN DAMAT FASHION DAY
0

GELİN DAMAT FASHION DAY, İSTANBUL VE FRANKFURT’TA DÜZENLENECEK

Avrupa’nın en büyük gelinlik defiesi 7. Gelin Damat Fashion Day 51 Modacı gelinlik defilesi bu sene 13 Mart 2023 tarihinde İstanbul Adile Sultan Sarayı’nda, 6 Haziran 2023 tarihinde ise Frankfurt / Almanya Kurhaus Wiesbaden ‘de gerçekleşecek.

İstanbul Gelin Damat Fashion Day 7. kez GelinDamat Dergisi imtiyaz sahibi Ferhat Muğurtay organizatörlüğünde gerçekleşecek.Almanya’da ise Gelin Damat Dergisi Almanya imtiyaz sahibi Ali Şanlıorganizatörlüğünde, Muğurtay yönetiminde yapılacak. İki defilenin dekoreografisini ise Fatih Ömercikoğlu, sunuculuğunu ise Ece Prim ve Burak Törünüstlenecek. Defilelerde Özge Ulusoy, Ece Gürsel, Şebnem Scheafer, Wilma Ellese,Simge Ünal, gibi birçok yerli ve yabancı ünlü manken podyumda olacaklar.

Muğurtay ve Şanlı yaptıkları ortak açıklama;

“Bu sene Türkiye’nin önde gelen modacıve toptan gelinlik üreticileri ile birlikte sadece ülkemizde değil, Almanya’dada gelinlik modasına yön vermeye hazırlanıyoruz. İstanbul Gelin Damat FashionDay ‘de 51 modacının en özel gelinlik tasarımlarını evlenecek çiftlerin vemedyanın beğenisine sunarak bu senenin trendleri belirlemiş olacağız. FrankfurtGelin Damat Fashion Day ‘de, Avrupa’da bulunan toptan gelinlik, damatlık veabiye alıcıları ile ülkemizin ve Avrupa’nın üreticilerini bir araya getiriyoruz.Organizasyona katılan gelinlik, damatlık ve abiye üreticileri tasarımlarınımuhteşem defile şovları ile Avrupalı alıcıların beğenisine sunacaklar. Avrupa’danve farklı ülkelerden de firmalar defilede ürünlerini sergileyecekler. GelinDamat Fashion Day 2023 uluslararası boyutta moda, ticaret ve işbirliklerin gelişmesinekatkı sağlayacak. Ayrıca, Gelin Damat Dergisi Almanya yayınımız çok yakında tümAvrupa’da bayilerde satışa sunulacak.” dedi.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir