1. Anasayfa
 2. Moda

KATERİNA EKŞİOĞLU

KATERİNA EKŞİOĞLU
0

KATERİNA EKŞİOĞLU, MODA DÜNYASINDAKİ HEDEFLERİNİ BÜYÜTÜYOR!

Seçkin tasarımlarıyla zariflik ve konforu buluşturan Katerina Ekşioğlu, moda dünyasındaki yükselişini sürdürmeye devam ediyor. 

Kadınların kendilerini güzel ve mutlu hissetmelerini isteyen Katerina Ekşioğlu, rahat ve kaliteli kumaş parçalarına yaptığı kendine has ilham verici dokunuşlarıyla 2022 yılında kısa sürede önemli bir ivme yakaladı.

Yıla “Pre Fall 2022” koleksiyonunu moda tutkunlarıyla buluşturarak başlayan Ekşioğlu, döneme mevsimsel bir esinti ile giriş yaptı. “Spring-Summer 2022” koleksiyonlarında tercih ettiği renkleriyle yazın neşesini ve canlılığını sunarken, “Haute Couture 2022” ile yaratıcılık vurgusunu ön plana çıkararak moda tutkunları tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Katerina Ekşioğlu, “Fall Winter ’23” koleksiyonu ile de ilerleyişini sürdürmeye devam ederken, eşsiz tasarımlarıyla yılın gözde moda markası olmaya devam ediyor.

KATERİNA EKŞİOĞLU, AVRUPANIN ARDINDAN BAKÜ’DE!

Benzersiz, özgün ruhlu ve feminen kadınlara özel koleksiyonlarıyla Katerina Ekşioğlu, bir yıl içerisindeki yükselişini sürdürürken; moda dünyasında çekici, şık ve zarif olarak adlandırılmaya devam ediyor.

2022 yılında; Gizia Gate’in Nişantaşı, Emaar Square, The Land Of Legends mağazalarında, Adamo’nun ise İstanbul’daki Mandarin Oriental Hotel, Nişantaşı, Çırağan ve Galataport mağazalarında ürünlerine yer verdi. Zarafeti temsil ettiği koleksiyonlarıyla moda dünyasına yeni bir renk katan Ekşioğlu; Adamo’nun İngiltere mağazasında, tutkunların beğenisine sunuldu.

Bir yıl gibi kısa bir sürede uluslararası alanda boy gösteren Katerina Ekşioğlu, Türkiye’de mağaza sayısını arttırarak hedeflerine ulaşmayı amaçlıyor.

Geçtiğimiz yıl İngiltere’de moda severler ile buluşan Ekşioğlu, Bakü’de açacağı yeni bir mağazayla şıklığın rahatlıkla buluştuğu moda markası olarak yer almayı amaçlıyor. 

Katerine EKŞİOĞLU kimdir?

Tam adı: Katerina Ekşioğlu
Doğum tarihi: 30 Nisan 1986
Doğum yeri: Beyaz Rusya, Minsk.
Eğitim: Belarus Devlet Fiziksel Kültür Üniversitesi, Turizm Üniversitesi, Moda sanat giyim tasarım okulu.

Mesleği: Tasarımcı, KE markası “Katerina Ekşioğlu”nun kurucusu.
Hobi: Spor.
Medeni Hali: Evli.

6 yaşından itibaren Katerina akrobasi ile uğraştı, 11 yıllık spor kariyeri boyunca Avrupa Kupası’nda 1. oldu. Belarus Devlet Fiziksel Kültür Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra Katerina, sirk sanatçıları için dans gösterileri sahneleyen bir koreograf olarak çalışmaya başladı. Katerina ayrıca terzilik takımlarında da yer aldı.

Zaten o zamanlar giysiler için takım elbise yaratmaya, renkleri birleştirmeye ve ürünler için kumaş seçmeye ilgisi vardı. Daha sonra Katerina, Moda Tasarımı Moda Sanat okuluna girdi.
Orada moda dünyasındaki ilk becerilerini kazandı. 2014 yılında Katerina ortaklarla işbirliğine girdi ve bir giyim butiği açtı.
2018 yılında “The Femme Style” markasını yarattı.
2020 yılında hedeflerini daha gerçekçi kılmak için “Katerina Ekşioğlu” adlı kendi markasını kurdu.
Modern ve fark yaratan markasıyla haute couture tasarımları yaratmaya devam ediyor.
2022’de Katerina, Pre Fall koleksiyonunu çıkardı.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir
Placeholder by Nelio Content

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir