1. Anasayfa
 2. Finans Sektörü

Gedik Yatırım Finansal okuryazarlığa katkı sağlıyor

Gedik Yatırım Finansal okuryazarlığa katkı sağlıyor
Gedik Yatırım Finansal okuryazarlığa katkı sağlıyor
0

“Finansal okuryazarlığa katkı sağlıyoruz”

Yatırımcı seminerlerinin ücretsiz ve herkese açık olarak düzenlendiğini ifade eden Gedik Yatırım Genel Müdürü Ersan Akpınar, “Seminerlerimizi Türkiye’de finansal okuryazarlığın ve bilincin artmasını hedefliyoruz dedi.

Doğru yatırım kararları almak için bir rehber olması ve finans piyasasının doğru anlaşılması amacıyla düzenledik. Biliyoruz ki finansal okuryazarlık sadece bugünün şartlarını iyileştirmeyi değil, emeklilik ve gelecek için de doğru planlama yapabilmeyi sağlayan bir kazanımdır.

Finansal okuryazarlık bireylere sağladığı faydanın yanında, ülke ekonomisine sağladığı katkı ile de önemli bir yere sahiptir. Şu ana kadar birçok ilimizde düzenlenen Gedik Yatırım Yatırımcı seminerlerine katılımın ve ilginin oldukça yüksek olduğunu memnuniyetle gördük.

Doğru yatırım ve finansal bilincin gelişmesine katkı sağlamaktan dolayı çok mutluyuz. Seminerlerimiz tüm yıl boyunca sürecek” diye konuştu.

Gedik Yatırım’ın yatırımcı seminerleri Samsun’da yapıldı

Sermaye piyasalarının öncü kuruluşlarından Gedik Yatırım’ın yıl boyunca sürecek olan yatırımcılara yönelik eğitim seminerlerinin yeni durağı Samsun oldu. İlki Karadeniz Ereğlisi’nde düzenlenen seminerler dizisi, eylül ayında da devam edecek.

Türkiye’nin önde gelen yatırım kuruluşları arasında yer alan Gedik Yatırım, yurt genelindeki yatırımcı seminerlerini sürdürüyor. 18 Mayıs’ta Karadeniz Ereğlisi’nde başlayan seminerlerin yeni durağı, 25 Haziran’da Samsun oldu.

Seminerde, Samsun’un yanı sıra Ordu’dan da yatırımcılar ağırlandı. Türkiye’de finansal okuryazarlığın ve bilincin artması amacıyla gerçekleştirilen seminerler şu ana kadar Karadeniz Ereğlisi, Karabük, Bandırma, Balıkesir, Konya, Edirne ve Samsun’da düzenlendi. Seminerler serisi, yıl sonuna kadar devam edecek.

Gedik Yatırım Genel Müdürü Ersan Akpınar sıklıkla dile getirdiği finansal okuryazarlık oranın ülkede yok denecek kadar az olduğu.

Finansal okur yazarlık bireylere sağladığı faydanın yanında, ülke ekonomisine sağladığı katkı ile de önemli bir yere sahiptir. Şu ana kadar birçok ilimizde düzenlenen Gedik Yatırım Yatırımcı seminerlerine katılımın ve ilginin oldukça yüksek olduğunu memnuniyetle gördük.

Doğru yatırım ve finansal bilincin gelişmesine katkı sağlamaktan dolayı çok mutluyuz. Seminerlerimiz tüm yıl boyunca sürecek” diye konuştu.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir