1. Anasayfa
 2. Finans Sektörü

Koçfinans ve ikinciyeni

Koçfinans ve ikinciyeni
Koçfinans ve ikinciyeni güçlerini birleştirdi 
0

Koçfinans ve ikinciyeni güçlerini birleştirdi. Türkiye’nin ilk finansman şirketi Koçfinans’ın, ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında, Koçfinans  üyeleri satın aldıkları araçlarda avantajlı faiz oranlarıyla Koçfinans kredisi kullanabilecek.

29 yıldır çevik ve inovatif ekibiyle müşterilerine bireysel ve kurumsal kredi çözümleri sunan Koçfinans; kaliteli, hızlı ve ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile finansman sektöründe öncü konumda yer alıyor.

Koçfinans; sıfır ve ikinci el araçlardan, binek, hafif ve ağır ticari araçlara, perakende alımlardan filo alımlarına, tüketici ve satıcı finansmanından sigortaya kadar otomotiv sektörünün pek çok farklı alanında hizmet veriyor. 

Müşterisi tarafından en çok tavsiye edilen finansal çözüm merkezi olma vizyonuyla müşteri dostu, hızlı ve kolay kredinin öncülüğünü üstlenen Koçfinans  ile bir iş birliğine imza attı.  

Bu iş birliği kapsamında, üyesi olan Koçfinans anlaşmalı bayileri satın aldıkları araçlarda indirimli faiz oranlarıyla Koçfinans kredisi kullanabilecek. İnovatif bakış açısı ile ikinci el online platformlarda sunduğu yenilikçi ürünlerle en çok tercih edilen kredi çözümü olmak hedefiyle faaliyet gösteren Koçfinans böylece misyonu ve vizyonu doğrultusunda aynı bakış açısına sahip olduğu kurumlarla el sıkışmaya devam ediyor.

Anadolu Grubu’nun en köklü şirketlerinden Çelik Motor tarafından kurulan, bilgi birikimini dijitale taşıyarak Türkiye’de ilk defa online açık artırma yöntemiyle ikinci el otomobil alım satımını gerçekleştiren  ikinci el otomobil sektöründe kılavuz marka olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Bu iş birliği ile güncel teknolojik gelişmeler odağında veri analitiği ve yapay zekâya dayalı projeleriyle müşteri deneyimini en iyi hale getiren iki kurum güçlerini birleştirerek mevcut müşteri ağını daha da genişletti. 

ikinciyeni ile el sıkışmaktan ötürü çok mutlu olduklarını dile getiren Koçfinans Genel Müdürü Y. Pınar Kitapçı konuyla ilgili şunları söyledi;

“Koçfinans olarak finansman alanında sektördeki öncü konumumuzu gerçekleştirdiğimiz iş birlikleri ile desteklemeyi önemsiyoruz. Hayata geçirdiğimiz projeler, attığımız adımlar ve gerçekleştirdiğimiz iş birlikleri yolculuğumuzun büyük bir parçasını oluşturuyor.

Kurumlar güçlerini birleştirerek başarılı işlere ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkaracak güçlü projelere imza atıyor.

Biz de ikinciyeni ile yeni bir sürece başladık. İkinci el sektörünün önde gelen platformlarından olan ikinciyeni ile gerçekleştirdiğimiz bu kıymetli iş birliğinin, her iki kurumun müşterilerine fayda sağlayacağına inanıyoruz. Koçfinans olarak sektöre katkıda bulunacak işlere imza atmaktan büyük gurur duyuyoruz” dedi.

Garenta Genel Müdürü Şafak Savcı

“ikinciyeni olarak üst düzey müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Koçfinans ile yaptığımız iş birliği kapsamında kurumsal kullanıcılarımıza ve bayilerimize sunduğumuz finansman olanaklarını çoğaltmayı amaçladık. İkinci el araç stok finansmanıyla kurumsal üyelerimizin işletme sermayesi ihtiyaçlarını en uygun çözüm ve avantajlı faiz oranlarıyla buluşturarak onların ticari hayatlarını kolaylaştırmayı hedefliyoruz. 

ikinciyeni olarak hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran adımlar atmaya devam edecek, hizmet kalitemizi geliştirmeyi ve yenilemeyi sürdüreceğiz” diyerek iş birliğinden duyduğu memnuniyeti belirtti. 

Koçfinans Hakkında

1995 yılında Türkiye’nin ilk finansman şirketi olarak kurulan Koçfinans, sıfır ve ikinci el taşıtlar için bireysel ve kurumsal finansman çözümleri sunuyor.

Sektöründe güçlü bir konuma sahip olan Koçfinans 1.000’den fazla üye iş yeri sayısıyla kaliteli, hızlı ve ayrıcalıklı hizmet anlayışı ve herkese finansal ürünlere erişim fırsatı verme misyonunu benimsiyor.

Koçfinans; çevik yönetim anlayışıyla yarattığı benzersiz müşteri deneyimini birçok ödülle taçlandırmanın yanında inovatif ve teknoloji odaklı bakış açısı sayesinde finans sektörüne yeni bir soluk getirirken, Demo Day programı ile yenilikçi girişimcilere imza atan start-upları destekliyor.

Koç Holding Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Taahhütleri kapsamında sivil toplum kuruluşları ve Anadolu üniversiteleri ile iş birliği yapan Koçfinans, geleceğin kadın mühendislerinin gelişimine katkı sağlamak amacıyla Koçfinans Turuncu Kanatlar Mentorluk Programı sürdürüyor. 

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir