1. Anasayfa
 2. Ahşap Teknolojisi Sektörü

Yataş Grup’tan yeni marka


0

Mobilya sektörünün öncü markalarından Yataş, yeni marka ve yurt içi ve yurt dışında yaptığı mağaza yatırımlarıyla büyümeye devam ediyor.

İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” (İSO 500) 2021 listesinde de yerini alarak 232. sıraya yerleşti.

Yataş Grup, Türkiye’nin her ilinde yer alan mağazalarının yanı sıra global bir marka olma yolunda da önemli adımlar atıyor.

Nuri Öztaşkın: Yatırım yapmaya devam!

Sürdürülebilir ve istikrarlı büyüme hedefiyle ilerlediklerini söyleyen Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın, “Yataş Grup olarak bugün YataşBedding, Enza Home, Divanev ve Puffy markalarımızla tüketicileri mobilyadan halıya, aydınlatmadan ev tekstiline geniş bir ürün yelpazesiyle buluşturuyoruz.

Yeni markamız Puffy’yi 2021 yılının Ekim ayında lanse ettik ve 6 aydan kısa bir sürede 500’den fazla satış noktasına ulaştık. Tüm markalarımızla 1000’i aşkın satış noktamızla neredeyse Türkiye’nin her ilindeyiz.

Fabrikalarımıza, teknolojiye ve katma değerli üretime yatırım yapmak bizim için koşullardan bağımsız hep devam eden bir sürece işaret ediyor. Bu vizyonumuzla sektörümüzde de farklılaşıyoruz” dedi.

Yurt dışında Yataş imzası yayılıyor

Bir dünya markası olma yolunda hızla ilerlediklerini söyleyen Öztaşkın şöyle devam etti: “37 ülkede insanları Yataş Grup markaları ile buluşturarak zengin ürün yelpazemizle evlerine misafir oluyoruz. Kalitemizle, teknolojimizle, yenilikçi vizyonumuz ve dünya standartlarında üretimimizle yurt dışında da rakiplerimizden sıyrılıyoruz. Bu avantajlarımızı sonuna kadar kullanarak rekabette öne geçmeyi hedefliyoruz”.

Yataş Grup yeni markalarıyla büyüyor, Enza Home, YataşBedding, Divanevve Puffy markaları ile Türkiye’nin global markaları arasında yer alan Yataş Grup, Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu

(İSO 500) 2021 listesinde 232. sırada yerini aldı. Sürdürülebilir büyümeye odaklandıklarını söyleyen Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın, 2021 Ekim ayında lansmanını yaptıkları yeni uyku markası Puffy ile yatırımlarına hız kesmeden devam ettiklerini belirtti.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir