1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Work X ve The Steve Group’tan stratejik iş birliği! 

Work X ve The Steve Group’tan stratejik iş birliği! 
Work X ve The Steve Group’tan stratejik iş birliği!
0

Work X ve The Steve Group’tan stratejik iş birliği! 

Kripto para sektörünün önde gelen şirketlerinden The Steve Group, yapay zekâ temelli kariyer platformu Work X ile iş birliği gerçekleştirdi. The Steve Group’un sektörel deneyimi ve Work X’in teknolojik altyapısıyla iş dünyasına şeffaf ve güvenilir bir bakış açısı kazandırılması hedefleniyor. 

Türkiye pazarına girmek isteyen global markaların pazar entegrasyonu süreçlerini yürüten The Steve Group, geliştirdiği yapay zekâ modülleriyle hem RWA hem de yapay zekâ projesi olan Work X ile iş birliği gerçekleştirdiğini duyurdu.

İş birliği kapsamında Work X’in; iş geliştirme, topluluk yönetimi, PR ve influencer marketing aktiviteleri, teknik destek, marka yönetimi gibi süreçleri The Steve Group tarafından gerçekleştirilecek.

The Steve Group ve Work X, geliştirdiği stratejik iş birliğiyle kripto yatırımcılarına yeni bir deneyim sunmayı ve iş dünyasına daha güvenilir bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyor.

Yeni nesil bir iş arama platformu olan Work X; iş arayanlarla iş verenler arasında bağlantı kurmanın yanında, blockchain’in sağladığı şeffaflık ve güvenilirlikle iş dünyasına yeni bir bakış açısı kazandırıyor. 

Yapay zekâ ve Web3 odaklı bir platform olan Work X’in 5.5 binden fazla zincir üstü $WORK yatırımcısı bulunuyor. Yapay Zekâ Asistanı ve Genesis NFT Staking özelliklerinin başlatıldığı Work X platformunda, şu ana dek 50’den fazla kurumsal iş birliği ve 160 bin dolarlık kurumsal geri alım gerçekleştirildi. Öte yandan Work X, bir Kurumsal Yapay Zekâ Birliği kurarak gelecek planları için önemli adımlar attı.

Dünyanın önde gelen kurumsal şirketlerinden Deloitte, Unilever ve PwC gibi şirketler tarafından desteklenen Work X; Gate.io, KuCoin ve MEXC gibi büyük borsalarda işlem görüyor. Work X ve The Steve Group arasında kurulan stratejik iş birliğiyle, kripto yatırımcılarına daha güvenilir ve kârlı yatırım fırsatları sunmak hedefleniyor.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir