1. Anasayfa
 2. Şirket Haberleri

Weber Shandwick Collective

Weber Shandwick Collective
Weber Shandwick Collective

Weber Shandwick Collective, Sektörün İki Önemli Kuruluşu olan Fast Company ve Ad Age Tarafından Onurlandırıldı

Weber Shandwick Collective (TWSC), yenilikçilik, yaratıcılık, mükemmelliğe olan bağlılığını ve değer katarak değer kazanmaya olan adanmışlığını vurgulayan iki yeni sektör ödülü almaya hak kazandı. 

Weber Shandwick Collective (TWSC), Fast Company’nin ‘’2024 En Yenilikçi Şirketler’’ listesinde Halkla İlişkiler ve Marka Stratejileri kategorisinde birincilik ödülü almaya hak kazandı.

Kategorinin yaratıldığı ilk yılda alınan bu ödülü şirket; teknolojiye yatırım ve yaratıcı inovasyon alanlarında öncü konumu sayesinde almaya hak kazandı. Şirketin sürekli gelişen iletişim dünyasında yaptığı yenilikler ve yaratıcılığın sınırlarını zorlaması da ödülü kazanmasının diğer nedenleri arasında yer alıyor. 

Şirket aynı zamanda Ad Age’in Ajans A Listesine de Seçildi 

Ad Age’in bu saygın ödülüne layık görülmesinde Weber Shandwick’in Pop-Tarts, Pringles, Barbie ve İsveç Turizm Kurulu için yaptığı çalışmaların yanı sıra, şirketin eşitlik ve aidiyet için zemin hazırlayan temel değerlere dikkat çekmesi de büyük rol oynadı.  

Weber Shandwick’in Ajans A Listesine seçilmesinde; yapay zeka, analitik ve teknoloji alanlarındaki çalışmalarının yanında hikaye anlatıcılığının farklı kültürlerdeki önemi ve satış ve karlılığa faydalarını kanıtlayan ‘’Earned Effect’’ çalışmasının lansmanı büyük rol oynadı. 

The Weber Shandwick Collective CEO’su Gail Heimann mutluluğunu “Fast Company ve Ad Age tarafından takdir edilmek, müşterilerimiz ve meslektaşlarımız için sektörde alışılagelmişin ötesine geçtiğimizin heyecan verici bir kanıtı. Bu, müşterilerimiz için anlamlı bir etki yaratma ve markalar için değer yaratmada sınırları zorladığımızın en güzel göstergesi. Sektörümüz gelişiyor ve biz de bu gelişime ayak uyduruyoruz, hatta öncülük ediyoruz.” sözleriyle aktardı. “

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir
Polat Makina, Polat Akademi