Açık Holding’de 2024’ün Üst Düzey Atamaları Gerçekleşti
Açık Holding

Açık Holding’de 2024’ün Üst Düzey Atamaları Gerçekleşti. Açık Holding’de, yönetim kurulu kararı ile holding bünyesinde 5 yeni üst düzey atama yapıldı. 

Açık Holding’in çeyrek asra yaklaşan yolculuğu boyunca dönüşümün ve değişimin kontrolünü ve yönünü güçlendiren insan kaynağı eylem planı doğrultusunda yapılan atamalar sonucunda; Doğan Eraslan’ın Mikrolink UK Genel Müdürü, Murat Uzunoğlu’nun Boreas Teknoloji Genel Müdürü, Serdar Lülecioğlu’nun Serban İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi, Şehrinaz Kartal Koşbay’ın Infinity Medical Investment Genel Müdürü, Yıldıray Tanrıver’in Infinity Medical Investment Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevlendirildiği duyuruldu.

Açık Holding’de dönüşüm süreci ve değişim yönetimi çerçevesinde, günümüze ve geleceğe daha fazla entegre olmuş bir yapı inşa etmek istediklerini açıklayan Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Açık, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Geleceğe değer üreten misyonumuzun bir parçası olarak, yolculuğumuzda daha güçlü ve kararlı adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. 

Operasyonel verimliliğimizi en üst seviyeye çıkaracak atamalarımızı kendi içimizden yetişen yöneticilerimizle yaparak, kadromuzu güçlendirdik. Büyüme ve yenilik odaklı bu süreçte, ataması yapılan değerli çalışma arkadaşlarımızı tebrik ediyor; yeni görevlerinde başarılar diliyorum.” 

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir
kidSAFE