1. Anasayfa
 2. Medya Sektörü

Türkiye Linkedin Sosyal Medya Uzmanları buluşması

Türkiye Linkedin Sosyal Medya Uzmanları buluşması
0

Türkiye Linkedin Sosyal Medya Uzmanları buluşması yine çok heyecanlı ve eğlenceli geçti.

Buluşmaya gelen sektörün ileri gelen isimleri, Sosyal Medya hakkında görüş alışverişinde bulunurken, dijital reklamcılığı, e-ticaret ve e-ihracatın Sosyal Medya etkisi üzerine konuşmalar yaptılar.

Türkiye linkedin
Türkiye linkedin sosyal medya uzmanları

Grubun kurucusu ve e-ihracat uzmanı Cumhur Küçükkahveci gelen soruları cevaplarken, sektöre ve sektör çalışanlarına dair sorunları, Sosyal Medya ve uluslararası e-ticaret konularında özel bilgiler paylaştı.

Esenworks Kurucusu Alican Esen, Dijital Reklamcılar Derneği kuruluş çalışmalarının başladığını, tüm sektör çalışanlarının dernek çatısı altında toplanacağını ve çok yakında Sosyal medya Uzmanlarının ve Dijital Reklam Uzmanlarının tamamını kapsayacak çok büyük projelere imza atılacağını duyurdu.

markalaşmak
markalaşmak

Esen, “Derneğimizin kuruluşundan itibaren, tüm sektör çalışanlarını aynı çatı altında toplamak için, faaliyetlerine bir an önce başlaması yününde, büyük bir ekiple gece gündüz çalışıyoruz. Bir sonraki toplantımızı Ankara ve sonrasında İstanbul’da yapmayı planlıyoruz.” dedi.

Ademhan Gruba bağlı Volley Hotel ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada, sektör sorunlarının kaynağı, çalışanların yaşadığı zorluklar ve Sosyal Medyanın geçmişi ve geleceği konuşuldu.

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden toplantıda, sıcak bir atmosferde yenilen yemek ile grup üyelerinin, sanal ortamdan, gerçek bir buluşmaya kadar uzanan bu yolda, tekrar buluşmak için sözler verildi.

Kişisel Markalaşmak hakkında daha fazla bilgi içinsektörel haber sitesi Sektornews.com röportaj vermek için

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir