1. Anasayfa
 2. Kültür, Sanat ve Tasarım Sektörü

STAR WALKIN YAYINLANDI!

STAR WALKIN YAYINLANDI!
STAR WALKIN YAYINLANDI!
0

LIL’ NAS X’İN WORLDS 2021 ŞARKISI STAR WALKIN YAYINLANDI! Yılın en büyük Espor etkinliği olan League of Legends 2022 Dünya Şampiyonası’nın müziği ve klibi yayınlandı.

Lil Nas X’in hazırladığı “STAR WALKIN”, Dünya Şampiyonası şarkılarına bir yenisini ekliyor ve LoL Esporu’nun hem taraftarlarını hem de profesyonel oyuncularını tüm dünyaya tanıtıyor. 

Riot Games Espor’un Küresel Yaratıcı Ekip Lideri Carrie Dunn, “Bu yılın Dünya Şampiyonası şarkısının Kuzey Amerika havası taşırken Yılın Gözdesi temasını da bireysellikten ödün vermeden tam anlamıyla yansıtmasını istedik. Böyle bir şarkıyı Lil Nas X’ten daha iyi kim yazabilirdi ki?”

“Lil Nas X şarkı için düşündüğümüz konsepti bir üst seviyeye çıkardı. ‘STAR WALKIN’ profesyonel oyuncuların sonu gelmeyen rekabet hissini ve tarihe adlarını yazdıran yıldızlar arasındaki yerlerini alma arzularını mükemmel yansıtıyor. Şarkı profesyonel oyuncuların Dünya Şampiyonası Finali’ne ulaşarak Sihirdar Kupası’nı kaldırmak için çıktığı yolculuğu özetliyor. Dünya Şampiyonası şarkısına yönelik büyük bir beklenti söz konusu. Şarkının profesyonel oyunculara ilham vermesi, taraftarları coşturması ve rekabetin doruğa ulaştığı en büyük turnuva için binleri stadyuma, milyonları ekran başına toplaması gerekiyor. ‘STAR WALKIN’ şarkısının bunu başardığını rahatlıkla söyleyebilirim.” 

Müzik klibinde Dünya Şampiyonası Finali’nin gerçekleşeceği San Francisco’nun meşhur simgeleri ve League of Legends’ın hem geçmiş hem de günümüzdeki profesyonel oyuncuları ön plana çıkıyor. Profesyonel oyuncular şehirde ilerledikçe ortam değişiyor ve esporun kültürdeki yeriyle dünyada iz bırakan profesyonellerin ustalıkları sergileniyor. Müzik klibi bölgesel lig esintilerinden şampiyon görünümlü dev robotlara ve LoL Esporu’nun profesyonel oyuncularıyla ilgili ilginç bilgilere kadar birçok konu içeriyor. 

Taraftarlar “STAR WALKIN” klibini YouTube üzerinden izleyebilir, Spotify veya diğer müzik platformları üzerinden dinleyebilir. 

2022 Dünya Şampiyonası ön eleme aşamasıyla 29 Eylül’de Meksiko’da başlayacak. Ön eleme maçları saat 23.00’te, 5 maçlık final serisiyse saat 21.00’de oynanacak. 

Detaylar için #Worlds2022 ve #2022DünyaŞampiyonası etiketlerini ve @lolespor hesabını takip edebilir ve lolespor.com adresine bakabilirsiniz.

Riot Games Hakkında:

Dünyanın en oyuncu odaklı şirketi olmak için çalışan Riot Games, girişimci zihniyete sahip oyuncular tarafından 2006 yılında kuruldu. Şirketin 2009 yılında çıkardığı League of Legends her ay 100 milyonun üzerinde oyuncu tarafından oynanıyor. Riot Games, topluluğun temelini oluşturan oyuncular için League of Legends deneyimini geliştirmeye ve iyileştirmeye devam ediyor.

League of Legends Hakkında:

League of Legends® tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren çevrimiçi bir oyundur. Tasarımları ve oynanışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım, çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında başa baş mücadele eder. League of Legends sık sık güncellenen içeriği ve maç mantığıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun kendi seviyesindeki rakiplerle karşılaştığı ve sıkılmadan oynayabileceği bir oyundur.

müzik tanıtım sitleri nasıl kullanılırmüzik haberleri

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 3
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir