1. Anasayfa
 2. Şirket Haberleri

pratik bir hizmet

pratik bir hizmet
Kiralamini-com

Bebek ürünlerine yönelik ekonomik, sürdürülebilir ve pratik bir hizmet sunan Kiralamini büyümesini sürdürüyor. Yeni marka ve kategoriler ekleyen platform, sunduğu ürün sayısını 300’e çıkarmayı hedefliyor.

Bebekler büyürken ihtiyaç olan ürünler artık satın almak yerine kiralanıyor. Sürdürülebilir ekonominin önemli paydaşlarından Kiralamini, bebeklerin büyürken ihtiyaçlarını ekonomik olarak çözüme kavuşturmaya destek sunuyor.

Anne-bebek kategorisinde kısa dönemli kullanılan beşik, bebek arabası, mama sandalyesi, oto koltuğu ana kucağı gibi maliyeti yüksek ürün çeşitlerini kısa dönem kiralamaya sunarak ebeveynlere kolaylık sağladıklarını belirten Kiralamini Kurucu Ortağı Elif Kapıcı Erdem, büyüme yolculuklarının yeni ürünler ve abonelerle devam edeceğini belirtti. Kapıcı, “Şu an 0-3 aydan, 2-5 yaş bebekler ve çocuklar için, ana kucağından, oto koltuğuna, beşikten, mama sandalyesine kadar çok çeşitli ürünleri uygun kiralama seçeneklerinde abonelerimize sunuyoruz.

Evde çok yer kaplayan, kısa kullanım süresi olan ürünler için bütçeyi zorlamayan bir sistem sunuyoruz. Hızlı büyümemizin en önemli nedenlerinden biri bu sürdürülebilir model” dedi.

10 ay gibi kısa bir sürede 3000’ün üzerinde bebeğin Kiralamini ile büyüdüğünü vurgulayan Kapıcı, hedeflerini şu şekilde aktardı: “1-6 ay gibi esnek kiralama modelimiz ve ürün odaklı indirim kampanyalarımızla abone sayımızı yıl sonuna kadar 3 katına çıkartmayı planlıyoruz.

Aynı büyümeyi ürün çeşitliliğimizde de yakalayacağız. 300 farklı ürünle ebeveynlere daha fazla seçenek sunmak hedefindeyiz.” dedi.

Mart ayında tüm ürünlerde yüzde 20 indirimle kiralama imkanı sunan Kiralamini’de tüm bebek ürünleri 1-3-6 aylık kiralama seçenekleriyle kiralanabiliyor. Anne bebek kategorisinde ihtiyaç duyulan tüm ürünlere ön ödeme yapmadan, süre limiti koymadan, toplam kira ücretini bloke etmeden kolayca erişilebiliyor. Alanında en iyi markaları tek platformda toplayarak kullanıcıya ulaştıran Kiralamini’de; kiralama sürecince kiralama ücreti sabit kalırken, kargo ücreti de alınmıyor. Platform Türkiye’nin her yerine teslimat yapıyor.

Kiralamini Hakkında

Ebeveynler için çocukları yetiştirmeyi daha ekonomik, sürdürülebilir ve pratik hale getiren Kiralamini, Kiralabunu öncülüğünde 2022 yılında kuruldu.

Bebeğin büyürken ihtiyaç duyduğu ürünleri kısa ve uzun süreli kiralama imkanı sunan Kiralamini, bütçeyi zorlamadan markalı ve kaliteli ürünlere erişimi kolay hale getirdi. En iyisini uygun fiyatlara sunan Kiralamini’de kartın tümünü bloke etmeden, ücretsiz kargo ve aylık uygun ödeme koşullarıyla bebeğinizi sürdürülebilir ekonomiye destek vererek büyütebiliyorsunuz.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir