1. Anasayfa
 2. Şirket Haberleri

Gökhan Gürlek Ato 62. Gayrimenkul Komitesi Adayı Oldu

Gökhan Gürlek Ato 62. Gayrimenkul Komitesi Adayı Oldu
Gökhan Gürlek

Gökhan Gürlek Ato 62. Gayrimenkul Komitesi Adayı Oldu. Gökhan Gürlek 8 Kasım’da Yapılacak Olan Ankara Ticaret Odası Seçimlerinde 62.Gayrimenkul Komitesine Adaylığını Açıkladı.

Açıklamalarında; Sektörümüzün geleceği için, mesleğimizin çalışma şartlarını daha üst seviyeye getirebilmemiz için sizde yeniliğe değişime destek verin.

Gürlek sözlerinde, Yıllardır gayrimenkul alanında çalışmalar yaparak müşterilerimize hizmetler verdik. Sektörün kronikleşmiş sorunları içerisinde azmimizi kırmadan işimizin saygınlığına inanarak bu yolda bu bakış açısı ile mesleğimize sahip çıkmaya savunmaya çalıştık.

Gökhan Gürlek
Gökhan Gürlek

Gayrimenkul hizmet sektörümüzün kronikleşmiş sabit sorunları var değişime ihtiyaç var, daha dinamik bir yönetim sistemi ile bağlı olduğumuz kurumlarla temaslar kurarak gayrimenkul hizmeti aracılığı yapan tüm meslektaşlarımızın bu zamana kadar alınmayan verilmeyen haklarının alınması için sizde Yenilik Hareketine destek verin katılın.

Gökhan Gürlek Ekibimizdeki her bir meslektaşım arkadaşım gayrimenkul sektöründe uzun yıllar çalışmış, tecrübeleri olan firmalarına mesleğine yatırımlar yapan projeler üreten, sektörde paylaşımın önemini bilen eğitimine kişisel gelişimine önem veren doğruluğu dürüstlüğü ahlaki değerleri koruyan prensip sahibi kişilerdir.

iş dünyası haberleri

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir