1. Anasayfa
 2. Şirket Haberleri

PaperWork’ün Genel Müdürü Mesut Çüre

PaperWork’ün Genel Müdürü Mesut Çüre
Mesut Çüre
0

PaperWork’ün Yeni Genel Müdürü Mesut Çüre

Türkiye’nin önde gelen yapay zeka destekli iş akışı ve doküman yönetimi çözümleri sağlayıcısı PaperWork, deneyimli yönetici Mesut Çüre ile yollarını birleştirdi. Mesut Çüre, Ocak 2024 tarihi itibari ile PaperWork Genel Müdürü olarak atandı.

Çüre, 30 yıllık profesyonel iş hayatı boyunca bir dizi kurumsal firmada orta ve üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. Bu deneyimleri müşteri hizmetleri, müşteri deneyimi, çağrı merkezi operasyonları, satış, stratejik planlama, proje yönetimi, süreç yönetimi, eğitim, bütçe yönetimi, kalite kontrol ve etkili insan ve ekip yönetimi konularında odaklandı.

Mesut Çüre, yurt içi ve yurt dışında birçok başarılı projeyi hayata geçirerek çalıştığı kurumsal firmalara değerli katkılar sağladı. Ayrıca, Türkiye’de Müşteri Deneyimi ve Çağrı Merkezi sektörünün gelişmesinde önemli bir rol oynadı ve Çağrı Merkezleri Derneği’nin kurucu üyelerinden biri olarak yönetim kurulu üyeliği ve başkan yardımcılığı görevlerinde bulundu.

2014 yılından itibaren kurucu ortağı olduğu Metrics Eğitim ve Danışmanlık A.Ş.’de danışman ve eğitmen olarak görev yaptı. Bu süreçte liderlik, etkili iletişim becerileri, müşteri deneyimi, proje yönetimi, süreç yönetimi ve kişisel gelişim eğitim programları gibi birçok alanda müşterileri ile deneyimlerini ve bilgi birikimlerini paylaştı. Özellikle “Yelkenli Tekne ve Sanat Atölyesi Takım Çalışması ve Liderlik” eğitim programlarıyla sektörde fark yarattı.

Mesut Çüre, Kara Harp Okulu İşletme ve Sistem Mühendisliği bölümlerinden mezun oldu. 1992-1995 yılları arasında Türk Silahlı Kuvvetlerinde subay olarak görev yaptı. Ardından kurumsal iş hayatına adım atan ve denizlere olan tutkusunu kurumsal yolculuğuna dahil eden Çüre, İstanbul Kalamış Marina’da, kurumsal şirketlerin üst-orta düzey yönetim ekiplerine ve çalışanlara yelkenli teknelerde Takım Çalışması ve Liderlik eğitim programları düzenlemektedir. Aynı zamanda evli ve bir erkek çocuk babası olan Çüre, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

PaperWork Hakkında

PAPERWORK 1998 yılında kurulduğu tarihten itibaren, sadece iş akışı ve doküman yönetim konusuna odaklanarak, uzmanlaşmış kadrosuyla PaperWork ürün ailesini geliştirmiştir. Yapay zekâ destekli PaperWork platformu, Low Code mimarisi ve sürükle bırak ile çalışan form ve iş akışı tasarım araçları sayesinde, firmalarda çok kısa sürede uyarlanabilmektedir.

Dijital dönüşümün temel taşlarından olan PaperWork, iş akış ve doküman yönetim çözümüdür. Verimsiz kâğıt ve Excel formları ortadan kaldırır. Webden, mobilden, evden, ofisten görev yapılmasını ve belgelere ulaşılmasını sağlar. Görevler, çalışanların iş yüküne göre dağıtılır. Tamamlanma süreleri ölçülür. İşlerin anlık takibi ve süreç yönetim performanslarının ölçülmesi, firmaya çeviklik kazandırır. Süreç modelinin kolayca değiştirilmesi, değişimler karşısında hızlı hareket edilmesini sağlar. Sorunlu noktalar tespit edilir, iyileştirilir. Kaynak planlaması yapılır. Çalışanların zamanı, en verimli şekilde kullanılır. İşlerin tanımlı kurallara bağlı olarak yapılması, süreç otomasyonunu sağlar. Sistem, doğru kişiye, doğru dokümanı zamanında ulaştırır, kurum içinde belgelerin güvenli olarak paylaşılmasını sağlar, belge versiyonlarını düzenler ve değişiklikleri takip eder.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir