0

Mükemmel konfor ve güvenliği bir arada sunan gelişmiş teknoloji… TK Elevator’ın yeni S100 Merdiven Asansörü ev içi mobiliteyi bir sonraki seviyeye taşıyor

TK Elevator, S100 Merdiven Asansörü ile kullanıcılarına olağanüstü güvenlik, işlevsellik ve konforu bir arada sunuyor.

Kullanıcı dostu bir deneyim için sezgisel kumanda koluyla kullanım kolaylığı sağlayan S100, her türlü yaşam alanı estetiğine uyacak yumuşak ve köşesiz tasarımıyla da ön plana çıkıyor.

İnovatif ürünleri ve mobilite çözümleriyle hayatı kolaylaştırmaya odaklanan TK Elevator; ev içi mobilitenin engel oluşturduğu kişilerin daha özgür hissetmelerini sağlayan güvenli çözümler sunmaya devam ediyor.

Yeni S100 Merdiven Asansörü, çok sayıda ödül almış olan S200 Merdiven Asansörü’nün kapsamlı ve ileri teknolojisini bir araya getiriyor. Böylece kullanıcıların mobilite ihtiyaçlarına uygun seçenekler sunuyor.

Kapsamlı güvenlik özellikleriyle donatıldı

S100 Merdiven Asansörü, kol dayanağı tam olarak katlanmadıkça merdiven asansörünün hareket etmemesini sağlayan ‘kol dayanağı algılama’, ‘acil durdurma düğmesi’, ‘çağrı cihazı’ gibi kapsamlı güvenlik özellikleriyle donatıldı.

Asansörde isteğe bağlı bir şekilde bulunan çağrı cihazı, kullanıcının ihtiyaç halinde arkadaşlarıyla, ailesiyle ve tıbbi danışmanlarıyla iletişim kurabilmesine imkân tanıyor.

Ayrıca, yeni yüksek kaliteli emniyet kemeri algılaması, en üst seviyede güvenli işletim sağlıyor.

160 kilograma kadar ağırlık taşıma kapasitesi

Günümüzde birçok insan için bir merdiven asansörünün ağırlık kapasitesi ortak bir endişe konusu oluyor. S100 bu soruna da bir çözüm getiriyor.

Merdiven asansörünün koltuğu 160 kilograma kadar ağırlık taşıyabiliyor.

Koltuk yüksekliğinin ayarlanabildiği merdiven asansöründe mümkün olan en yüksek konforu sağlamak için, sırttan dize uzunluk azaltılarak, koltuk hatları daha geniş ve daha derin hale getirildi.

Yeni bir mobilite ve bağımsızlık düzeyi

Konuyla ilgili açıklama yapan TK Elevator Home Solutions CEO’su Mauro Carneiro, “S100, evdeki insanlara yeni bir mobilite ve bağımsızlık düzeyi sunmak için hayata geçirildi.

Ürünümüz gelişmiş teknolojisiyle evlere azami konfor ve güvenlik sağlıyor.

S100’ün yumuşak ve köşesiz tasarımı, yaşam alanlarının genel atmosferiyle de mükemmel bir uyum yakalıyor.” şeklinde konuştu.

S100, parmaklar, başparmaklar, bilek ve hatta kullanıcının elinin kenarıyla bile çalıştırılabilen sezgisel ve kullanımı kolay bir kumanda koluyla kontrol ediliyor.

Ayrıca merdiven asansörü, yetkisiz kullanımları önlemek için bir tuş kilidine de sahip. Bu sayede küçük çocuklar ziyarete geldiğinde veya ortak alanlara kurulduğunda kolayca kapatılabiliyor.

Yeni S100’ün koltuk, kol desteği ve ayak dayama yeri, her eve mükemmel uyum sağlaması için baskın olmayan ve zamanı geçmeyen renklerle donatıldı.

S100 tüm bu özellikleriyle 2021’de Red Dot ve Alman Tasarım Ödülüne layık görülen S200 merdiven asansörünün de içinde yer aldığı TK Elevator’ın yenilikçi portföyüne en son eklenen model olarak kendine yer buluyor.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir