Martı Hotels & Marinas
Martı Hotels & Marinas
0

Martı Hotels & Marinas, ITB Berlin’de yerini aldı: Oya Narin “Türkiye turizminin elçilerinden biriyiz”

Türkiye turizminin köklü ve öncü markası Martı Hotels & Marinas, dünyanın en büyük uluslararası turizm buluşması ITB Berlin’de yerini aldı. Martı Hotels & Marinas Yönetim Kurulu Başkanı Oya Narin, “Türkiye turizminin en köklü kuruluşlarından biriyiz.

Ülkemize Resort konseptini kazandıran ve imza attığımız yeniliklerle sektörümüze katkı sağlayan Martı Hotels & Marinas olarak, turizmin bu en önemli uluslararası buluşmasında her zamanki gibi yerimizi aldık. Tüm tesislerimizde Alman pazarına yönelik planladığımız büyümenin gerçekleşmesiyle alakalı fuarda aldığımız kuvvetli sinyallerden dolayı mutluyuz.

Erken rezervasyonda da, geçen seneye göre büyük bir artış kaydettik. Gelen talepler, yaptığımız temaslar ile 2024’e dair hedeflerimiz, ITB Berlin fuarında da perçinlenmiş oldu” dedi. 

Dünyanın en büyük küresel seyahat ticareti fuarı olarak adlandırılan ITB Berlin, 5 Mart’ta Almanya’nın başkentinde başladı. Bu yıl 54’üncü kez “Seyahat ve Turizmde Geçişe Öncülük Edin” ana temasını taşıyan uluslararası turizm fuarı, 7 Mart’a kadar ziyaret edilebilecek. Toplam 150 bin metrekarelik alan üzerinde kurulan ve 170 ülke, bölgeden 5.500’ü aşkın profesyonel katılımcının yer aldığı fuarın bu yılki konuk ülkesi ise Umman oldu. ITB Berlin’i bu yıl yaklaşık 60 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Turizm sektörünün tüm paydaşlarını buluşturan bu küresel platformda, Türkiye de, başta Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) olmak üzere STK’lar, oteller, belediyeler ve turizm sektörümüzün diğer paydaşları tarafından temsil edildi.

Türkiye turizminin köklü ve öncü markası Martı Hotels & Marinas da turizmin bu önemli küresel buluşmasında geleneksel olarak yerini aldı. Martı Hotels & Marinas, fuarda Hall 3.2 A’da yer alan standında, bünyesinde yer alan resort oteller Martı Resort, Martı Myra’nın yanı sıra Martı La Perla Otel ve butik otelleri Güllü Konakları, Martı Hemithea Hotel ile Martı Marina & Yacht Club’ü, yabancı ziyaretçilere tanıttı. Fuara, Martı Hotels & Marinas adına Yönetim Kurulu Başkanı Oya Narin, Başkan Yardımcısı Emre Narin, Pazarlama Müdürü Lina Temelli ve şirket yöneticileri katıldı.

“2024’te yeni bir turizm rekoru hedefliyoruz”

Türkiye turizminin 2024 yılında da rekorları hedeflediğine dikkat çeken Martı Hotels & Marinas Yönetim Kurulu Başkanı Oya Narin, “Türkiye turizminin en köklü kuruluşlarından biri olarak, ülkemize resort konseptini kazandırdık ve imza attığımız yeniliklerle de sektörümüze katkı sağlamaya devam ediyoruz.

Bugüne kadar gerek yurtiçinde ve gerekse yurtdışında her platformda Türkiye turizminin gelişimi için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Türkiye turizminin elçilerinden biri olarak bu önemli küresel buluşmada da Martı Hotels & Marinas olarak yerimizi aldık.

Burada otellerimiz ve marinamızda sunduğumuz üstün hizmet kalitesi ve seçkin tatil olanaklarının yanı sıra Türkiye’nin turizmdeki benzersiz zenginliklerini de birçok ülkeden gelen turizm acentaları, tur operatörleri başta olmak üzere yabancı sektör temsilcilerine ve bireysel ziyaretçilere aktarıyoruz.

Tüm tesislerimizde Alman pazarına yönelik planladığımız büyümenin gerçekleşmesiyle alakalı fuarda aldığımız kuvvetli sinyallerden dolayı mutluyuz. Erken rezervasyonda da, geçen seneye göre büyük bir artış kaydettik.

Gelen talepler, yaptığımız temaslar ile 2024’e dair hedeflerimiz, ITB Berlin fuarında da perçinlenmiş oldu. 2024 yılında turizmde yeni bir rekor hedefliyoruz ve bu hedefi yakalamak için de ülke olarak, sektör olarak kenetlendik” açıklamasında bulundu.  

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir