1. Anasayfa
 2. Ödül Törenleri

Baymak’a “En Teknolojik Kombi” Ödülü

Baymak’a “En Teknolojik Kombi” Ödülü
En Teknolojik Kombi
0

Baymak’a “En Teknolojik Kombi” Ödülü. İklimlendirme sektöründe dijital dönüşümün öncülerinden olan Baymak, bu yıl beşincisi düzenlenen Tech Brands Türkiye Ödülleri’nde, En Teknolojik Kombi ödülünün üst üste 2. kez sahibi oldu.

NielsenIQ Türkiye ve Pazarlamasyon iş birliği ile düzenlenen Tech Brands ödülleri sahiplerini buldu. Türkiye genelindeki tüketici kitlesinde, markaların teknoloji algısını ölçümleyen ödül programının bu yıl beşincisi düzenlendi. 30 farklı sektörde açık uçlu sorulara tüketicinin verdiği yanıtlar baz alınarak hazırlanan raporun sonucunda sıralamaya giren markalar ödüllendirildi. 

Yenilikçi teknolojisi ve dijital uygulamaları ile müşteri memnuniyetinde öne çıkan Baymak, En Teknolojik Kombi ödülünü aldı. Tech Brands Türkiye’de kombi kategorisinde birincilik ödülünü alan şirket, üst üste ikinci kez bu ödüle layık görüldü. Ödül, düzenlenen törenle Satış ve Pazarlama Direktörü Pınar Canlı ile Pazarlama ve İletişim Müdürü Seçil Kılıç’a takdim edildi.

Müşteri deneyimini iyileştirmede dijital dönüşüm çözümlerini önceliklendirdiklerini belirten Baymak Satış ve Pazarlama Direktörü Pınar Canlı konuyla ilgili şunları söyledi: “Baymak olarak bugün; 600’ün üzerinde bayi, 2100’den fazla satış noktası ve 300’ün üzerinde yetkili servis noktası ile müşteri memnuniyetini odağına alan geniş bir ağla hizmet veriyoruz. 

Türkiye iklimlendirme sektörünün ilk Dijital Dönüşüm Ofisi’ni kuran şirket olarak, tüketiciler tarafından kombi alanında lider marka olarak algılanmamız ve bunun değerli bir ödülle taçlanmasından memnuniyet duyuyoruz. Tüketicilerin ihtiyaçlarını, dünyadaki trendleri titizlikle analiz ederek ileri teknolojideki yetkinliğimizle ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini arttırmaya devam edeceğiz.”

Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka Ödülü de Baymak’ın

Baymak’a bir ödül de 194 bin marka, 11.2 milyon bireysel üye ve aylık ortalama 28 milyon ziyaretçinin buluştuğu Şikayetvar’ın düzenlediği A.C.E Awards’dan geldi. Firmaların şikayet verileri, pazar payları ve Şikayetvar tarafından uygulanan yıllık 1.5 milyonun üzerinde anket baz alınarak hazırlanan Müşteri Deneyim Endeksi araştırması sonuçlarına göre, tüketicisine mükemmel müşteri deneyimi yaşatan markalar ödüllendirildi. 9. sikayetvar A.C.E. Awards Ödüllerinde Baymak, Isı Sistemleri kategorisinde Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka ödülüne de üst üste 6. kez layık görüldü. 

BDR THERMEA GROUP HAKKINDA

İklimlendirme sektörünün üç dev şirketi olan Baxi Group, De Dietrich ve Remeha Group’un 2009 yılında güçlerini birleştirmesiyle kurulan Hollanda Merkezli BDR Thermea Group, 100’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Baxi, De   Dietrich, Remeha, Brötje, Chappee ve Türkiye’deki tüketicilerinin yakından tanıdığı Baymak markalarını bünyesinde bulunduran 7 bin 750 çalışanlı grup, dünyada 12 Ar-Ge ve 15 üretim merkezine sahip. Akıllı iklimlendirme çözümleri ile sürdürülebilir geleceği daha yakına getirmeyi hedefleyen BDR Thermea Group, 2023 yılında yüzde 15’lik büyüme ile 610 milyar Euro ciroya ulaşmış durumda.  

BAYMAK HAKKINDA

55 yıllık köklü bir geçmişe sahip Baymak, Tepeören’de toplam 60.000 metrekare alan üzerinde, iki üretim üssü ile faaliyet gösteriyor. Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden olan Baymak’ın Türkiye genelinde, 600’ün üzerinde bayisi, 2100’den fazla satış noktası ve 300’ün üzerinde yetkili servis noktası bulunuyor. Yaklaşık 600 çalışanı ile her zaman ileri teknoloji ile üretim yapmayı hedefleyen Baymak, 2013 yılı itibariyle yüzde100 BDR THERMEA Group şirketi haline gelmiş durumda.

Baymak/BDR Thermea; ısıtma, soğutma, yenilenebilir enerji, su ısıtıcıları ve su teknolojisi kategorilerinde üretim, satış, ihracat ve ithalat yapıyor. 

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir