1. Anasayfa
 2. Tekstil Sektörü

Her zaman Şık tasarımlar Benotton’dan

Her zaman Şık tasarımlar Benotton’dan
Her zaman Şık tasarımlar Benotton’dan
0

United Colors Of Benetton Keten Tasarımlarıyla Her zaman Şık, Sürdürülebilir ve Zamansız Şıklık.

Benetton, 2022 Yaz sezonuna sürdürülebilir şıklık sunuyor. Yeni sezonda yer alan keten tasarımlar hem sürdürülebilir modanın hem de konforlu şıklığın adresi oluyor.

Benetton 2022 Yaz Kadın Koleksiyonu, saf ketenden hazırlanan tasarımlarla sürdürülebilir modanın şık yüzünü yansıtıyor.

Sıcak yaz aylarının kurtarıcı parçaları arasında yer alan keten tasarımlar rengarenk seçenekleri ve desenleriyle dikkat çekiyor.

Kesimleri ve kumaş kalitesiyle hem şehir hem de tatil stilleri için tercih edilebilecek tasarımlar sunulmaktadır.

Şort, bluz, gömlek, pantolon, tişört, tulum, elbise ve ince ceket alternatifleri bulunuyor.

Oranj, yeşil, kırmızı, beyaz, mavi, bej, siyah, haki ve somon gibi geniş renk skalası bulunan tasarımlarda çizgi, çiçek ve geometrik desenler tercih ediliyor.

United Colors of Benetton Hakkında

Benetton Grup, 5.000’den fazla mağazası ile dünyanın en önemli pazarlarında faaliyet gösteren, dünyanın en tanınmış şirketlerinden biridir.

Bugünü yaşayan, çevreye ve insan onuruna saygı gösteren grup, dönüşüm içinde olan toplumlara karşı da sorumluluk duygusuyla hareket eder.

Değişim ve yenilikler üzerine esnek ve küresel bir yapıya sahip olan Benetton; tarihi, renkleri, moda anlayışı, perakende satış mağazası devrimi, benzersiz satış ağları opsiyonları, sosyal sorumluluk bilinci ve kültürel tartışmalara değinmekten kaçınmayan evrensel iletişimiyle de sektörel ve toplumsal gelişimi destekler.

Renk, moda ve demokratik fiyat politikasıyla konsolide bir kimlik sergiler, benimsediği değerler ve iş tutkusuyla güçlü ve dinamik bir yapı oluşturur.

United Colors of Benetton, satış ağının gelişimini de dünya çapında önemli bir yatırım programı ile destekler.

Mağazalarını; koleksiyonların, renklerin ve tasarımların ilgi odağı olduğu ve giderek daha çekici hale gelen, dinamik ve etkileşimli bir perakende bağlamında sunmak için son derece modüler ortamlardan yararlanan Benetton, tarihi şehir merkezlerinde ve alışveriş merkezlerinde önemli konumlarda yer alır.


Benetton Türkiye

1985 yılında Türkiye’ye ilk giren uluslararası hazır giyim markası olan Benetton, ülkedeki sektör gelişimine büyük katkı sağlamıştır.

Koleksiyon yapısı, renkliliği ve canlılığı ile Türk kültürüne hızlı bir adaptasyon göstermiştir. Marka 35 yılı aşkın sektör tecrübesiyle Türkiye’de 45 mağaza ve 30 farklı satış noktasına sahiptir.

Yüzde 100 pamuk, yüzde 100 yün gibi doğal hammaddeler ile üretimini sürdüren United Colors of Benetton, Green B adını verdiği sosyal sorumluluk projesiyle de sürdürülebilirlik çalışmalarına öncülük etmektedir.

Tesktil Firmaları

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir