1. Anasayfa
 2. Girişimcilik

Girişimcileri Geleceğe Taşıyan 

Girişimcileri Geleceğe Taşıyan 
Boost The Future 5. Dönem
0

Girişimcileri Geleceğe Taşıyan. Boost The Future 5. Dönem Kayıtları, 21 Eylül’de Sona Eriyor

Endeavor Türkiye ve Akbank işbirliği ile gerçekleştirilen girişim hızlandırma programı Boost The Future’ın 5. Dönem başvuruları 21 Eylül’de kapanacak. Program, Endeavor’ın deneyimli mentorluk ağı ve Akbank Lab desteği ile büyümek isteyen tüm teknoloji girişimlerini bekliyor.

Tamamen ücretsiz olan Boost The Future programına katılan girişim kurucuları, özel olarak tasarlanmış eğitim ve atölyelere katılma, Endeavor’ın deneyimli mentorlarından destek alma ve yatırımcılarla tanışma şansını yakalıyorlar. Girişimciler, Endeavor’ın Girişimci Seçim ve Destek ekibi tarafından yakın takibe alınarak Endeavor Yerel Seçim Panelleri’ne katılım önceliğine sahip oluyor ve Akbank LAB ile yakından çalışma fırsatını yakalıyorlar.

www.boostthefuture.org.tr web sitesi üzerinden yapılacak başvurularda; teknoloji odaklı girişimcilerin, şirketlerinin kurulmuş veya erken aşama ürünün pazara sunulmuş olması, ilk satışın yapılmış olması ve şirketin kurucu ortaklar dışında en az bir çalışana sahip olması kriterleri aranıyor. Programa son başvuru tarihi 21 Eylül. 

Girişimciler program boyunca hem güncel hem de döneme göre değişen ihtiyaç alanlarına göre fonksiyonel online eğitimlere ve atölyelere katılacak. Bu eğitim ve atölyelerde; girişimci metrikleri, strateji, hukuk, satış ve pazarlama, insan kaynakları, liderlik gibi önemli konular ele alınacak. 

Programa dahil olan girişimler aynı zamanda seçkin bir girişim grubuna katılma şansını da yakalayacaklar. Böylece benzer zorluklarla karşılaşan girişimcilerle bir araya gelerek Endeavor çatısı altında bir paylaşım ve öğrenim ortamına girecekler.

Toplam 3 ay sürecek program girişimcileri yatırımcılarla buluşturacak Demo Day Etkinliği ile son buluyor. Türkiye girişim ekosisteminin önemli temsilcilerinin davet edileceği Demo Day’de girişimciler, kendilerini tanıtma ve yatırım bulma yolunda önemli birer fırsat yakalayacaklar.

Endeavor Türkiye Hakkında

Merkezi New York’ta olan, etkin girişimcileri destekleyen ve 40 ülkede faaliyet gösteren Endeavor Derneği, Türkiye’de 2007 yılından bu yana Yönetim Kurulu Üyeleri ve mentörlerinin desteğiyle büyüme aşamasındaki ScaleUp şirketleri tespit ederek büyümelerine ivme kazandırmaktadır. Tüm dünyadan 1700’den fazla girişimci ve 3200’den fazla mentörü ağında bulunduran Endeavor’ın, Türkiye’den seçilen 76 şirketi arasında Yemeksepeti, Insider, Gram Games, Peak Games, iyzico ve Foriba gibi başarılı şirketler bulunuyor. Endeavor Türkiye Yönetim Kurulu Başkanlığını Mynet Kurucu ve Başkanı Emre Kurttepeli üstleniyor. 

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir