1. Anasayfa
 2. Gıda Sektörü

Eviosys’den Geri dönüşümlü hazır et konserve

Eviosys’den Geri dönüşümlü hazır et konserve
Geri dönüşümlü hazır et konserve
0

Eviosys, Türkiye’ye yatırım yapıyor ve artan pazar talebini karşılamak için kare geri dönüşümlü hazır et konserve kutusunu kullanıma sunuyor

 • Türkiye ve Ortadoğu’nun artan pazar talebine yanıt olarak Eviosys, Türkiye’de 190 g ve 340 g’lık, kare biçimli, baskılı ve %100 geri dönüştürülebilir yepyeni metal ambalaj hazır et konserve kutusunu pazara sunuyor.
 • Eviosys, Türkiye pazarında son derece talep gören hazır et ürünleri için bölgede yüksek kaliteli bir hizmet sunmaktadır.
 • Eviosys’in Türkiye üretim tesisindeki üretim hatlarında lokal üretimin başlatılması, ithalat ihtiyacını azaltacak ve ambalaj tedarik zincirinin karbon ayak izini daha da düşürecektir.

Türkiye, Karacabey, Mart 2023: Ambalaj devi Eviosys, kare hazır et konserve kutusunu pazarla buluşturuyor.

Eviosys, Türkiye’de yeni yatırımı olan kare hattı ile  yüksek kaliteli hazır et konserve kutusunu pazara sunacağını duyurdu. Bu lansman, et pazarının giderek büyüdüğünün bir işareti olan müşteri taleplerine yanıt verecek. 1,5 milyon Euro değerinde bir yatırımla desteklenen, 3 parçalı bu yeni kare konserve kutusunun üretim hattında, %100 geri dönüştürülebilir hafif tenekelerin kullanıldığı sürdürülebilir metal ambalajlar, üstün tasarım, kalite düzeyi ve Eviosys’in üretim uzmanlığıyla buluşuyor. 

Konserve tavuk, sığır eti, et ezmesi ve kaz/ördek ciğerinin paketlenmesinde önde gelen bir ambalaj şirketi olan Eviosys, et ambalajlarındaki öncü uzmanlığını Türkiye’ye getiriyor. Sektörün ihtiyacı olan kaliteli ambalaj ve bu ambalajın tedariği konusundaki sorunları ortadan kaldırmayı hedefleyen Eviosys, somut bir fark yaratarak pazardaki bu aksaklıkların üstesinden gelecek bir yatırım yapıyor.

Metal ambalaj, %100 geri dönüştürülebilir olduğu için sürdürülebilirlik sunmaktadır. Lokal üretimin başlatılması, ithalat ihtiyacını azaltacak ve ambalaj tedarik zincirindeki karbon emisyonlarını daha da düşürecektir. Eviosys tarafından gerçekleştirilen yakın tarihli bir tüketici anketinde* Avrupa’daki tüketicilerin %81’inin çevreyi önemsediği görülüyor ve katılımcıların üçte biri (%74) metal ambalajların plastiklere göre daha sürdürülebilir olduğunu düşünüyor. 

Güvenli, bozulmayan ve rakipsiz raf ömrüne sahip metal ambalajlar, Türkiye ve Orta Doğu’da ürün dağıtımı yapan markalar için hiç şüphesiz en çok tercih edilen ambalajdır. Eviosys’in detaylara ve kalite güvencesine verdiği önem, Eviosys’i bölgedeki yenilikçi ve sürdürülebilir ambalaj çözümleri konusunda önde gelen bir tedarikçi olarak güçlü şekilde konumlandırıyor. EMEA’da (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) sürdürülebilir ambalaj çözümleri lideri olan Eviosys, yerel pazarlara tamamen bölgesel bir bakış açısıyla hizmet vermeye ve müşterilerine de kendi müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilecekleri çözümler sunmaya bağlıdır. 

Eviosys Türkiye’nin Genel Müdürü Koray ATİLLA görüşlerini şu şekilde dile getiriyor: “Eviosys, tesislerine yatırım yapmaya ve ürün portföyünü etkileyici bir hızda geliştirmeye devam ediyor. Pazara özgü verilerin önemini biliyor, yerel pazarlara yönelik tasarım ve ürünlerimize yol göstermesi için bu verilerden yararlanıyoruz. Bu yeni hattın devreye giriyor olması çok önemli çünkü bu, değişen müşteri taleplerine ayak uydurmaya olan bağlılığımızı ve bölgede bu tür ürünleri arayan müşterilere olağanüstü düzeyde hizmet sunarak hem sürdürülebilir hem de yüksek kaliteli ambalajlar üretme taahhüdümüzü temsil ediyor. Müşterilerimizin sesine kulak vermek için buradayız.”

Akdeniz Entegre’nin Sahibi Tahsin Kabaali görüşlerini şöyle açıklıyor: “Eviosys’in bölgedeki son yatırımı, şirketi güvenilir bir iş ortağı olarak görme sebeplerimizden biri. Ürünlerinin kalitesi ve tedarik zinciri güvenilirliği benzersiz bir düzeyde olan Eviosys, müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti istikrarlı bir biçimde sunabilmemiz konusunda bize güven veriyor.”

*Anket, Eviosys tarafından istenmiştir ve 2022’nin Eylül ayında Focaldata tarafından gerçekleştirilmiştir. Birleşik Krallık, Fransa, Almanya ve İspanya’dan 500’er katılımcıyı içeren örnekleme, Avrupa genelinde 2.000 katılımcıyla yapılmıştır.

Eviosys hakkında:

Metal ambalajları, gıda konservesi ve başlıkları, aerosol kutuları, metal kapakları ve promosyon ambalajlarıyla Eviosys, yüzlerce tüketim markasının ürünlerini koruma konusunda önde gelen küresel bir tedarikçidir.

Eviosys 17 ülkede 44 üretim tesisi ve 7.000 çalışanıyla Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’daki en büyük üretici konumundadır. Şirket 2022’de 2,7 milyar Euro gelir elde etmiştir. Eviosys, KPS Capital Partners, LP.’nin bir portföy şirketidir.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir