1. Anasayfa
 2. Fuar & Etkinlik

Elite World Grand İstanbul Küçükyalı

Elite World Grand İstanbul Küçükyalı
Elite World Grand
0

Elite World Grand İstanbul Küçükyalı’dan anne ve çocuklara özel Kurabiye Atölyesi

Elite World Grand İstanbul Küçükyalı, özel bir workshop etkinliğiyle yılbaşı coşkusunu lezzetli bir deneyimle birleştiriyor. 22 Aralık’ta yapılacak Kurabiye Atölyesi’nde anne ve çocuklar lezzetli tarifler eşliğinde keyifli anlar yaşayacak. 

Elite World Grand İstanbul Küçükyalı, yeni yılı özel bir yılbaşı etkinliğiyle karşılamaya hazırlanıyor. 22 Aralık’ta anne ve çocuklara özel olarak düzenlenecek Kurabiye Atölyesi, 2024 coşkusunu lezzetli bir deneyime dönüştürecek. Elite World Hotels & Resorts Mutfaklar Koordinatörü Mehmet Uzunöz moderatörlüğünde gerçekleşecek ve en lezzetli tarifleri keyifli bir sohbetle buluşturacak etkinlik katılımcılarına unutulmaz dakikalar yaşatacak. 

Elite World Grand İstanbul Küçükyalı’nın etkileyici atmosferinde gerçekleşecek etkinlikte çocuklar, ebeveynleri ve Mehmet Şef’le birlikte keyifli bir gün geçirecek. Lezzetli kurabiyelerin önce tariflerini öğrenip daha sonra birlikte pişirecekler.  Etkinlik sonunda katılımcılara Elite World Chefs sertifikası takdim edilecek. Bu keyifli etkinliğe 0531 260 51 10 numaralı telefondan rezervasyon yapılabiliyor. Ayrıca etkinlik biletleri Biletix üzerinden de satın alınabiliyor. 

ELITE WORLD HOTELS & RESORTS HAKKINDA

Türk misafirperverliğini çağdaş bir anlayışla yansıtan Elite World Hotels & Resorts, özenle tasarlanmış yeni nesil otelleriyle güncel trendleri ve son teknolojiyi kaliteden ödün vermeden sunduğu hizmetleriyle misafirlerine, 46 yıldır keyifli bir dünyanın kapılarını aralamaya devam ediyor. 4 markası ve 9 oteli ile konaklama hizmetindeki kalitesinin yanı sıra canlı müzik eşliğinde sunduğu lezzetli yemekleri, restoranları ve sağlıklı yaşam merkezleri ile Elite World Hotels & Resorts, tüm şehre hitap eden cazibe merkezleri konumunda.

ELITE WORLD GRAND: İstanbul Basın Ekspres, İstanbul Küçükyalı ve Sapanca’da, merkezi konumlarda yer alan otelleriyle faaliyet gösteren Elite World Grand markası, iş ve tatil amaçlı konaklayan tüm misafirlerine yüksek standartlarda ayrıcalıklı bir hizmet ve lüks bir konfor sunuyor. İş dünyası ve kongre turizmi için ihtiyaçları en iyi şekilde anlayıp, en doğru çözümleri sunan büyük ve güçlü teknolojik altyapıya sahip toplantı salonlarıyla sektörün dinamiklerini yeniden tasarlıyor. Türkiye’de birçok ilki bünyesinde barındıran spa merkezleri ile Elite World Grand, dinamik bir yaşam stiline sahip seçkin misafirlerine benzersiz bir deneyim yaşatırken, sağlıklı yaşam konseptiyle lüks algısını da yeniden yapılandırmaktadır. 

ELITE WORLD: İstanbul Florya, İstanbul Taksim, Marmaris ve Van’da merkezi lokasyonlarda yer alan otelleriyle Elite World markası, özgün tasarımlara sahip geniş odaları ve toplantı salonlarıyla misafirlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veren yüksek standartlarda bir hizmet ve üstün bir konfor sunuyor. Bulunduğu bölge kültüründen aldığı ilhamla tasarladığı modern restoranlarında Türk ve dünya mutfağından lezzetler sunarken, sağlıklı yaşam tarzının yön verdiği spa merkezleri ile misafirlerine seçkin bir ortamda zindelik kazanmak ve rahatlayabilmek için şık bir ortam sağlıyor.

ELITE WORLD COMFY: İstanbul Taksim ve Samsun Atakum’da yer alan otelleriyle Elite World Comfy markası, yaşam tarzının yön verdiği merkezi lokasyonlarda, çağdaş çizgileri ve akıllı tasarlanmış teknolojik binalarıyla günümüz iş ve tatil amaçlı tüm misafirlerinin dinamik konaklama ihtiyaçlarına cevap veren yeni nesil bir hizmet sunuyor. Konaklama hizmetinin yanında Türk ve dünya mutfağından lezzetler sunan restoranı, teknolojik altyapıya sahip toplantı salonları, SPA ve fitness olanaklarıyla aile buluşmalarından iş toplantılarına kadar her türlü aktivite için aranan bir merkez olarak bulunduğu şehirde ön plana çıkıyor.

ELITE WORLD GO: Günümüzün iş ve tatil amaçlı yeni nesil gezginlerinin tüm dinamik ihtiyaçlarına cevap veren modern tasarımlı ve konforlu alanlarıyla Elite World Go; güncel trendleri ve son teknolojiyi, kaliteden ödün vermeden sunduğu hizmetlerle harmanlayan Elite World Hotels & Resorts’un tüm deneyimini içeriyor ve yansıtıyor. 

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir