1. Anasayfa
 2. Fuar & Etkinlik

Designers Club New

Designers Club New
Designers Club New
0

Designers Club New Year Ball Bien Ana Sponsorluğunda Gerçekleşti 

Bien, Designers Club tarafından organize edilen yılbaşı balosuna ana sponsor oldu. 21 Aralık tarihinde tarihi Beykoz Kundura fabrikasında gerçekleşen etkinlikte; önemli tasarımcılar, mimarlar, iç mimarlar ve iş insanları bir araya geldi.

 Bien’in ana sponsorluğunda düzenlenen Designers Club New Year Ball ile 2023 yılı kutlandı.  Designers Club tarafından organize edilen yılbaşı balosu, 21 Aralık tarihinde tarihi Beykoz Kundura Fabrikası’nın büyüleyici atmosferi eşliğinde gerçekleşti. Bien’in armatürlerden oluşan yılbaşı ağacının ve hediye paketi görünümlü seramik küplerinin yer aldığı yeni yıl konseptli standı büyük ilgi gördü. 

300’ü aşkın davetlinin buluştuğu gecede, kokteyl ve gala yemeğinin ardından davetliler şarkıcı Ege ve Dj İlayda Aydoğar’ın eğlenceli sahnesi ile bol bol dans ederek keyifli vakit geçirdiler. 

Bien Hakkında

Bien, Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularındandır. Tasarımdaki öncü kimliğiyle de dikkatleri çeken Bien, sergilediği çevreci yaklaşımı ve doğaya saygılı tavrıyla öne çıkan bir markadır. Üretimini Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yapan Bien, yurt içinde 130’u aşkın yetkili satıcısı, 3.500’ü aşkın satış noktasıyla pazardaki yerini almaktadır.

Üretiminin yüzde 35’ini yurt dışındaki 70’e yakın ülkeye ihraç eden Bien ödüllü tasarımları ve 100’ü aşkın ürün koleksiyonuyla yılda 50 milyon m2’nin üzerinde üretim kapasitesine sahiptir. 2020 yılında yapılan yeni yatırımlarla 1 milyon adet/yıl seramik sağlık gereçleri üretim kapasitesi, armatür üretim tesisi ve tamamlayıcı ürünler üretim tesislerini faaliyete geçiren Bien’in ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuar, banyo mobilyası   ve banyo aksesuarları yer almaktadır.  

6 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirirken, tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile, Türk standartlarına uygun olarak üretmektedir. Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını alan Bien, aynı zamanda Gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında ’Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü’’ (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya da hak kazanmıştır

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir