1. Anasayfa
 2. Fuar & Etkinlik

UTECH EUROPE FUARI

UTECH EUROPE FUARI
BYCHEM HAKKINDA

BYCHEM, UTECH EUROPE FUARI’NDA YENİ TPU ÜRÜNLERİNİ TANITTI. BYCHEM, 23-25 Nisan 2024 tarihleri arasında Hollanda’nın Maastricht şehrinde gerçekleşen, küresel poliüretan endüstrisinin en önemli uluslararası buluşmalarından UTECH Europe Fuarı’nda yeni ve inovatif TPU ürünlerini tanıttı.

80 yılı aşkın deneyime sahip ve 120 ülkeye yayılan küresel operasyonlarıyla petrokimya sektörünün lideri BAYEGAN’ın iştiraki BYCHEM 2019 yılından bu yana plastifiyan üretim faaliyetleri gerçekleştiriyor; ürün portföyünü genişletirken yenilikçi, doğa bazlı çözümler geliştirme misyonunu da sürdürüyor.

BYCHEM, farklı endüstrilere ve uygulamalara yönelik TPU, TPU Yapıştırıcılar, E-TPU ve Polyester Poliol içeren yeni BYFLEXX Termoplastik Poliüretan ürün serisini tanıtmak üzere uluslararası çaptaki en önemli fuarlardan UTECH Europe etkinliğine katıldı. BYCHEM ekibi çeşitli ülkelerden fuar için gelen temsilcilerle yaptığı görüşmelerde ürünleri hakkında bilgi verdi. BYCHEM’in yeni TPU ürünleri, doğa bazlı ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş çözümleri ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

Orta Doğu, Avrupa ve Türkiye’de önde gelen DOTP üreticilerinden biri olan BYCHEM, yeni girişimiyle yerel ve ihracat pazarlarını hedeflerken, Gebze’deki Gebkim Organize Sanayi Bölgesi’nde 35.000 metrekarelik alan kurulu yeni tesisinde Ar-Ge ve inovasyonu çalışmalarının odağına alarak uluslararası kabul görmüş yönetim ve kalite sistemlerini benimsiyor; global ve sektöre özel standartlara uygun olarak faaliyet gösteriyor. BYCHEM Ar-Ge, endüstri-akademi iş birliğini güçlendirmeyi amaçlayan disiplinlerarası bir yaklaşımla yeşil teknolojilere ve doğa bazlı çözümlere odaklanıyor. Ar-Ge faaliyetleri, müşteri taleplerini etkili bir şekilde karşılamak için özelleştirilmiş çözümler sunmayı ve formül ayarlamaları yapmayı amaçlıyor.

Sürdürülebilirlik yaklaşımını “Çevreye saygı” ve “İnsan sağlığına ve güvenliğine saygı” temel ilkelerine dayandıran BYCHEM, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere güçlü lojistik ağını ve çeşitli nakliye yöntemlerini kullanıyor.

BYCHEM HAKKINDA

BYCHEM, 80 yılı aşkın deneyimiyle petrokimya sektöründe global çapta tedarik, pazarlama, satış ve dağıtım faaliyetleri yürüten BAYEGAN’ın iştiraki olarak üretim faaliyetlerini sürdürüyor. BYCHEM, “üretimde inovasyon” ile geleceğin çözümlerini sunma misyonuyla hareket ederken, paydaşlarının sağlık ve güvenliği ile çevreye saygıyı ilkesel öncelik olarak benimsiyor. Avrupa, Orta Doğu ve Türkiye bölgesinde önde gelen bir DOTP plastifiyan üreticisi olan BYCHEM, TPU, TPU Yapıştırıcıları, E-TPU ve Polyester Poliol ürünlerini içeren yeni termoplastik poliüretan (TPU) ürün serisini BYFLEXX markasıyla pazara sunuyor. Şirket, Ar-Ge yatırımlarıyla, yeşil teknolojiler ve doğa bazlı çözümlere odaklanırken farklı endüstrilere ve uygulamalara yönelik özel ürünler sunmayı hedefliyor.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir