1. Anasayfa
 2. Enerji Sektörü

Total’e 2 ödül

Total’e 2 ödül
Total’e 2 ödül
0

Total’e 2 ödül daha. Ustaya Özel’e Brandverse’ten iki ödül. Yıl boyunca sergilenen reklam, pazarlama ve pazarlama iletişimi çalışmalarını özgün değerlendirme modeliyle ele alınan ödül töreninde markaların dünyasına 360 derece kapsayıcı bir bakış sunan Brandverse Awards ödülünü, Total Energies Turkey Pazarlama adına şirketin Pazarlama Koordinatörü Ece Halistürk ve İş Çözümleri Koordinatörü Sena Gölbaşı aldı.

İstanbul, 7 Temmuz 2022 – Total Energies’in araç bakım ve onarım servislerine sunduğu platform ‘Ustaya Özel’, dijital dünyadaki en başarılı projeler arasında yine adından söz ettirdi.

‘Ustaya Özel’, Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğinde gerçekleştirilen Brandverse Awards 2022’de Dijitalde Müşteri Deneyimi ve Doğrudan Pazarlama Kampanyaları kategorilerinde iki bronz ödüle layık görüldü.

Total Energies Turkey Pazarlama ve Teknoloji Direktörü Fırat Dokur, ödülle ilgili yaptığı açıklamada “Ustaya Özel platformu, Türkiye’de madeni yağlar sektöründe ilk ve tek olma özelliğini koruyor.

‘İyi yağ, en özel ustayla buluştu’ sloganıyla Ocak 2021’de hayata geçirdiğimiz platform, ilk günden bu yana ustalara özel nitelikli hizmetler ve kampanyalar sunuyor.

Aktivite puanları toplayan ustalar bu puanları hediye çeklerine dönüştürürebiliyor.

Sürpriz hediyeler de kazanabiliyor. Yine platform sayesinde diğer ustalarla iletişim kurup bilgi alışverişinde bulunabiliyor.

Teknik servisler ekibimiz ve uzman eğitmenler tarafından hazırlanan teknik içerikler de platformda ustalarla paylaşılıyor.

Ustaların önceliklerini göz önüne alarak hayata geçirdiğimiz bu benzersiz platforma ustaların ilgisi artarak devam ediyor.

“Müşteri memnuniyetinin yanı sıra platformun başarısının, seçkin bir jüri tarafından böyle prestijli bir ödülle bir kez daha tescillenmiş olması da ayrıca mutluluk verici” diye konuştu.


Total Energies Turkey Pazarlama Hakkında

Tamamı TotalEnergies şirketi iştirakı olan ve Türkiye’de madeni yağ üretimi ve pazarlaması alanında faaliyet gösteren global bir oyuncudur.

130 çalışanı ile başta motor yağları olmak üzere madeni yağlar alanında şirket 2021 yılı sonu itibariyle %9,4 pazar payına ulaşmıştır.

Şirket otomotiv, endüstri ve deniz taşımacılığı segmentlerine hem doğrudan hem de distribütörleri aracılığıyla ürün tedariği yapan güçlü bir satış ve dağıtım ağına sahiptir.

TotalEnergies Turkey Pazarlama, İzmir Menemen’de en üst düzey uluslararası ve yerel standartları karşılayan madeni yağ harmanlama tesisinde yılda yaklaşık 50 bin ton madeni yağ ve özel ürünün üretimini yapmaktadır.

Total Energies Hakkında

Global ölçekte petrol, biyo yakıtlar, doğalgaz, yeşil gazlar, yenilebilir enerjiler ve elektrik üretimi ve pazarlaması yapan büyük bir enerji şirketidir.

100.000’i aşkın çalışan daha ulaşılabilir, daha temiz ve mümkün olduğunca çok insanın erişebildiği enerjiyi sağlamak için çalışmaktadır.

Total Energies 130’un üzerinde ülkede faaliyet gösteriyor.

İnsanların refahına katkıda bulunmak amacıyla sürdürülebilir kalkınmanın tüm boyutlarını projelerinin ve faaliyetlerinin merkezine koymaktadır.

Kültür Sanat etkinliklerinden haberdar olmak için – Sektörel Haber Kanalı SektorNews

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir