1. Anasayfa
 2. Otomotiv Sektörü

Skyhome en iyi tasarım ödülü aldı

Skyhome en iyi tasarım ödülü aldı
Skyhome en iyi tasarım ödülü aldı

Skywell’in yeni elektrikli Sedan modeli Skyhome en iyi tasarım ödülü aldı.

Skyhome, güçlü tasarımını iF Design Award 2024’te aldığı ödülle taçlandırdı. Skywell dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden iF Design Award2024’te (iFTasarım Ödülleri), Skyhome modeliyle önemli bir başarıya imza attı. Sedan gövde yapısına sahip, yenilikçi teknolojilerin yanı sıra güvenlik ve konfor odaklı özellikleriyle de ön plana çıkan Skyhome, kullanıcılarına lüks bir konfor vaat ediyor.

10 dakikalık şarj ile 500 km’ye yakın menzil sunan ve sedan formunda olan SkywellSkyhome , gizli kapı kolları, elektronik dikiz aynaları ve rüzgâra karşı dirençli büyük çaplı jantlarıyla, aerodinamik verimliliğe katkı sağlıyor. Yeni model, parmak izi algılama, kapı açmak için yüz tanıma, cep telefonu kontrolü gibi benzersiz çözümlerle de ileri teknolojisini ortaya koyuyor.  

Arka koltuklar film izlemek ve ayak masajı yapmak için rahat bir alan sunuyor. Tavana entegre ettiği televizyon sayesinde ev konforunu yaşatacak olan SkywellSkyhome, 21 hoparlörlü ses sistemiyle benzersiz bir kabin içi deneyim vaat ediyor. Kapılarda, direksiyonda ve hoparlörlerde kullanılan ortam aydınlatmaları iç mekâna hareket ve modernlik katıyor.

Güç elektroniğinde çağı yakalayan Sykwell, tasarım tarafında Avrupa ülkeleri klasmanına yaklaşırken, SkywellSkyhome modeliyle, tek veya çift motorlu dört tekerlekten çekişli olmak üzere iki farklı versiyon halinde görücüye çıktı.  

1954’te başlayan iF Design Award, dünyanın en bilinen tasarım yarışması, aynı zamanda yüksekkaliteli ürün tasarımının da bir sembolü olarak gösteriliyor. 

ULU MOTOR HAKKINDA

1971 yılında kurulan Ulubaşlar Grubu’nun 2004 yılında kurulan distribütör şirketi Ulu Motor, bu yıl 20. yılını kutluyor. 21 ülkede distribütörlüğü olan Ulu Motor; otomobil, kamyon, motosiklet ve LPG alanlarında faaliyet göstermektedir. 2015 yılından itibaren Ulubaş Grubu’nun mobilite dönüşümüne öncülük etme vizyonunu üstlenen Ulu Motor, grubun teknolojik dönüşüm süreçlerinde rol alan en önemli şirketlerden biri olarak konumlandı. 

Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’daki 20’den fazla ülkede Skywell’i temsil eden Ulu Motor, mobilite dönüşümüne öncülük etme vizyonu ile her daim yeniliği ve gelişmeyi hedefliyor, tüm kullanıcılarımızın günlük hayatlarında yolculuklarına ortak olmayı sürdürüyor.

Bireysel yeni nesil binek araç kullanımını ve verimliliğini artırmak adına Ulu Motor, çeşitli alanlarda teknoloji ve altyapı yatırımları yapmaya hızla devam ediyor.

Geliştirilen binek araç çözümleri ile kullanıcılara en güvenli bağlantı yöntemleri ile yönetilebilir bir araç kullanım deneyimi ve birçok çözümle şeffaf veri yönetimi imkânı sağlıyor. Kullanıcıların verilerini görüntülemeleri, yorumlamaları için mobil uygulama çözümleri sayesinde araçların en verimli şekilde maksimum performans düzeyinde kullanılmasını sağlıyor.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir