1. Anasayfa
 2. Ödül Törenleri

Setur Marinas, çevre eğitimine yönelik çalışmaları ile ödüllendirildi

Setur Marinas, çevre eğitimine yönelik çalışmaları ile ödüllendirildi
Setur Marinas

Setur Marinas, çevre eğitimine yönelik çalışmaları ile ödüllendirildi. Türkiye’nin lider zincir marina işletmesi Setur Marinaları, Türkiye Çevre Eğitim Vakfı’nın (TÜRÇEV) düzenlediği ödül töreninde Ayvalık, Kaş ve Yalova marinalarındaki çevre eğitimine yönelik çalışmaları ile ödüle layık görüldü.

“Yeni ufuklara yelken aç” mottosuyla deniz tutkunlarına doğaya saygılı, İSG normlarına uygun hizmet veren Setur Marinaları, toplumda çevre farkındalığı yaratmak üzere çalışmalarını yürüten TÜRÇEV’in kuruluşunun 30. yıl dönümünde düzenlenen ödül töreninden 3 ödülle döndü.

Ankara’da düzenlenen törende, ülkemizde Dünya Turizm Örgütü’ne göre dünyada en çok bilinen ve kabul gören turizm eko-etiketi olarak Mavi Bayrak Programı’na başlangıcından bu yana destek olan kuruluşlar ödüllendirildi. 

Setur Marinaları bünyesindeki Ayvalık, Kaş ve Yalova marinaları törende, “Mavi Bayrak En İyi Çevre Eğitim Etkinlikleri” kategorisinde ödüle layık görüldü. Kategori, gerekli standartları ve kriterleri taşıyan nitelikli, temiz, bakımlı, donanımlı ve güvenli marinaları ödüllendiriyor.

Setur Marinaları, sürdürülebilir bir çevrenin sembolü olan bu uluslararası çevre ödülüne çevre eğitim etkinlikleri kriterine göre; tesis içerisinde ve gelen ziyaretçilerle birlikte gerçekleştirdiği bilinçlendirme faaliyetleriyle layık görüldü.

Ödülleri Setur Marinaları adına, Setur Marinaları Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Deniz Enberker Karakış, Ayvalık Marina Müdürü Süleyman Ercan, Yalova Marina Müdürü Ümit Gölgeci ve Kaş Marina Ön Büro ve Liman Hizmetleri Yöneticisi Barbaros Turan, kabul etti.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir