1. Anasayfa
 2. Şirket Haberleri

Multi Türkiye CEO’su Ertuğrul Acar oldu

Multi Türkiye CEO’su Ertuğrul Acar oldu
Multi Türkiye CEO’su Ertuğrul Acar oldu
0

Multi Türkiye CEO’su Ertuğrul Acar oldu. Türkiye’nin en önde gelen ticari gayrimenkul sahibi ve yöneticisi konumunda bulunan Multi’de üst düzey atama… Grubun yeni CEO’su, 2017’de şirkete katılan ve CFO görevini yürüten Ertuğrul Acar olurken, kendisinden boşalan göreve de grup bünyesine 2013 yılında katılan, raporlama ve finans yöneticiliği görevini yapmakta olan Oğuz Çeceli atandı.

Avrupa genelinde faaliyet gösteren Multi Corporation bünyesinde yer alan, Türkiye’nin en önde gelen ticari gayrimenkul sahibi ve yöneticisi konumunda bulunan Multi’nin Genel Müdürlüğü (CEO) görevine Ertuğrul Acar atandı. Acar, Aralık 2017’de şirkete katılmış ve son olarak grup bünyesinde CFO olarak görev yapmaktaydı.

2007 yılında ODTÜ İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olan Acar, 2007-2016 yılları arasında PriceWaterhouseCoopers bünyesinde görev yaptı. 2016-2017 yılları arasında Paksoy Hukuk firmasında mali danışmanlık görevini yürüten Ertuğrul Acar, Multi grup bünyesine 2017’de katılmıştı ve CFO olarak görev yapmaktaydı. Acar, “Türkiye’de sektör lideri Multi bünyesinde böylesi kritik bir görevi üstlenmek heyecan ve gurur verici. Markanın yarınlarına yönelik perakende ve ziyaretçi odaklı çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi. 

Finans yöneticisi Oğuz Çeceli yeni CFO oldu

Lisans derecesini 2005 yılında İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olarak tamamlayan Oğuz Çeceli, meslek hayatına Ernst & Young denetim bölümünde başladı ve sonrasında İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı’nda üst düzey görevlerde bulundu. 2013’ten itibaren grup bünyesinde finans departmanında farklı görevlerde yer alan Oğuz ÇeceliErtuğrul Acar’dan boşalan CFO görevine atandı.

Multi Hakkında

Türkiye’de faaliyet göstermekte olan Multi, Avrupa genelinde entegre gayrimenkul yönetim hizmetleri platformu olan Multi Corporation’ın bünyesinde yer alan bir şirkettir. Şirket, kurulduğu 1982’den bu yana toplamda yaklaşık 13 milyar avro değerinde 5 milyon metrekareyi aşkın brüt kiralanabilir alana sahip 200’den fazla karışık kullanımlı projeye imza atarak, sektörde 200’den fazla ödülün sahibi olmuştur.

Multi’nin Avrupa ve Türkiye’de yönettiği 80’den fazla mülkü her yıl ziyaret eden 400 milyonu aşkın müşteri, 7.200’den fazla mağaza, restoran ve eğlence işletmesinde 4 milyar avro harcama yapıyor. Şirket, aktif varlık ve mülk yönetimi, alışveriş merkezi operasyonları, yeniden inşa ve yenileme, kiralama, hukuk ve yönetmeliklere uygunluk dahil olmak üzere eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunuyor.

Tedarikçiler, yatırımcılar, ziyaretçiler ve yerel pazarlar hakkında sahip olduğumuz bilgi birikimimizle, her her aşamada varlık değerini koruyup geliştirmek için çalışıyoruz.

Finansal, ticari ve teknik alanlarda sahip olduğumuz uzmanlık sayesinde, doluluk, net kira geliri ve en yeni pazarlama yöntemleri konusunda yıllardır sektörün üstünde performans gösteriyoruz. Multi, merkezinin yer aldığı Hollanda’nın yanı sıra Belçika, Almanya, Macaristan, İtalya, Letonya, Polonya, Portekiz, Slovakya, İspanya, İsviçre, Türkiye ve Ukrayna olmak üzere 13 ülkede aktif olarak varlık yönetim hizmetleri sağlıyor.

Kaynak : yönetici atamaları

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir
GE Aerospace

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir