1. Anasayfa
 2. Emlak Sektörü

MODDA BULVAR’DAN 0.99’LUK SABİT FAİZ KAMPANYASI

MODDA BULVAR’DAN 0.99’LUK SABİT FAİZ KAMPANYASI
CEM TEKORAL kimdir
0

MODDA BULVAR’DAN 0.99’LUK SABİT FAİZ KAMPANYASI

Bornova Kamil Tunca Bulvarı üzerinde yükselen Modda Bulvar, uyguladığı 0,99’luk sabit faiz kampanyasıyla konut sahibi olmak isteyenlerin ilgisini görüyor.

İlk etap satışının yüzde 95’inin tamamlandığı ve yaşamın başlamak üzere olduğu Modda Bulvarda yatırım fırsatları son kalan dairelerde devam ediyor; konut sahipleri hemen tapu avantajını da yaşıyor.

Modda Bulvar projesi hakkında bilgi veren Satış ve Pazarlama Yöneticisi Cem Tekoral “2023 yılına hızlı bir başlangıç yaparak 0,99’luk uygun sabit faiz kampanyasıyla konut sahibi olmak isteyenlere önemli bir fırsat sunuyoruz.

Modda Bulvar cazip fiyat seçenekleri, ulaşım olanakları, sosyal donatıları ve ticari alanlarıyla talep görüyor. Birinci Etap 2 Blokta 326 dairenin teslimatı bitti.

Toplam 5 blok 1050 konuttan oluşan projenin ilk etabı ise % 95 oranında satıldı. Modda Bulvar projesi bünyesinde yer alan işletmelerle resmi görüşmeler de devam ediyor. Banka, cafe, restoran, kozmetik, mobilya ve diğer ihtiyaçlara yönelik kurumsal markaların bir arada hizmet verecek. Bölge yeni bir yaşam merkezine kavuşacak” diye konuştu.

BÖLGENİN ÇEKİM MERKEZİ

Modda Bulvar’da 15 bin metrekarelik AVM konseptli çarşı alanı yer aldığını ve önemli markaları bir arada sunacağını kaydeden Cem Tekoral, “Bölgede bir çekim merkezi haline gelecek projemiz, sunduğu geniş sosyal imkanların yanında zemin kattaki çarşı konseptiyle de tercih ediliyor.

Modda Bulvar, süpermarket, cafe-restaurant, kuaför, eczane, banka gibi ihtiyacınız olan tüm ticari alanları bir arada sunuyor. Proje bünyesinde açık ve kapalı yüzme havuzları, spor salonu ve etkinlik alanları ile benzersiz bir yaşam imkanı sunuyoruz.

Üst katlarda ise 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alıyor. Daire tipleri kendi içindeki alternatifleriyle müşteriye çeşitlilik sunabiliyor” ifadelerini kullandı.

ULAŞIM OLANAKLARI VE DEPREME DAYANIKLILIĞIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Sign of The City Premium 2018 En İyi Karma Kullanım kategorisinde ‘Premium Proje’ seçilen Modda Bulvar projesinin bölgeye değer katacağını dile getiren Cem Tekoral şu bilgileri verdi: “Modda Bulvar sağlam altyapısı, modern inşaat teknikleri ve kullanılan malzeme kalitesiyle depreme dayanıklı şekilde inşa edildi.

Proje, yapımı devam eden Buca – Bornova Uçan Yol tüm çevre yolu bağlantılarına yakın konumuyla ulaşımda sağladığı avantajla da bir adım öne çıkıyor.

Mevcut İzmir Otogarı Hafif Raylı Sistem ve Ankara-İzmir Yüksek Hızlı Tren (YHT) hatları ile güçlendirilecek. Modda Bulvar da yenilenecek İzmir Ana Transfer Merkezine 500 metre mesafedeki konumuyla önemli bir ulaşım avantajı da sağlıyor.

İzmir’in kesişme noktası olarak konumlandırılan Modda Bulvar, İstanbul – Ankara otoban bağlantısına 1 km, Yaşar Üniversitesi’ne 2 km, Ege Üniversitesi’ne 4 km, Alsancak’a 5 km’lik mesafede olup şehrin tam merkezinde yeni metro hattının hemen önünden geçmesi her noktaya kolay ulaşımıyla ayrıcalıklı hayatı birlikte sunuyor”

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir