1. Anasayfa
 2. Kültür, Sanat ve Tasarım Sektörü

Jumbo Golf Turnuvası

Jumbo Golf Turnuvası
Jumbo Golf Turnuvası
0

Golf severler Jumbo Golf Turnuvası’nda buluştu. Bu yıl ilki düzenlenen Jumbo Golf Turnuvası, iş ve cemiyet dünyasının golf tutkunu isimlerini buluşturdu. 

Zamansız tasarımlarıyla sofralara ilham veren Jumbo, golf dünyasının önde gelen temsilcilerinin bir araya geldiği ‘Jumbo Golf Cup23’e ev sahipliği yaptı. Klassis Golf Kulübü’nde düzenlenen turnuvaya, golf dünyasından deneyimli isimler katıldı. Kurulduğu 1947 yılından bugüne kadar, sofralara kattığı zamansız ve rafine zevkleri bu kez golf severlerle buluşturan Jumbo, yeni ‘Golf Koleksiyonu’nu ‘Jumbo Golf Cup23’te tanıttı. 

Jumbo Golf Cup23’te iş ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri 4 gün boyunca kıyasıya mücadele etti. 356 kişinin katılım gösterdiği turnuvada; Beyhan Goldmann Benardete, Hamit Altıntop, Merve Müftüoğlu, Rana Esen, Tevfik Gür, Zeki Rıza Zorlu, Hasan Akçakayalıoğlu, Esat Yontunç, Hande Gülşen, Anıl Tetik, Sarp Can Köroğlu ve Hande Subaşı gibi isimler yer aldı.

Jumbo Golf Cup 2023 final erkekler Kat A şampiyonu İstanbul Golf Kulübü’nden Ahmet Küçük olurken, kadınlarda Ankara Golf Kulübü’nden Gülay Dora şampiyonluğu kazandı. Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Nursel Çökelek Final Kadınlar Kat A kategorisinde ikinci, Zeynep Çelikoğlu ise üçüncü olurken; kadınlar Kat B kategorisinin ikinciliğini Merve Müftüoğlu aldı. 

Jumbo Genel Müdürü Sami Hotak ödül töreninde yaptığı konuşmada, ‘’Bugün sizlerle burada bir araya gelmemiz, kurulduğumuz 1947 yılından bugüne, zamansız ve rafine zevklere duyduğumuz derin tutkumuzun eseri. Bu anlamda, siz değerli golf severlerle aynı noktada buluştuğumuza inanıyoruz ve sizlere, bizi çok heyecanlandıran yeni ‘Golf Koleksiyonumuzu’ tanıtmanın sevincini yaşıyoruz. Çok beğeneceğinize inandığımız bu yeni koleksiyonumuzda, golfü saha dışında da hayatınıza dahil edebileceğiniz keyifli anlarınıza eşlik etmeyi hayal ettik” dedi. 

Klassis Golf Kulübü Başkanı Serdar Candar ise şöyle konuştu: “Bu turnuva ile Türkiye çapında yapılan en kaliteli organizasyonlardan birinin altına imza atmaktan ve bu niş organizasyonun parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Turnuva ile eş zamanlı ilk kez tanıtımı yapılan “Jumbo Golf Koleksiyonu” katılımcılar tarafından çok beğenildi. Katılımcılarımız turnuva boyunca oyuncuları flightlarında ziyaret eden Jumbo temsilcilerine ilgilerinden dolayı teşekkür etti”. 

Jumbo golf koleksiyonu golf severlerden tam not aldı

Jumbo Golf Koleksiyonu golf sahalarından ilham alarak tasarlandı. Golfün ikonik temalarını ürünlerle eşleştiren Jumbo, rafine zevklere hitap eden özel bir koleksiyon tasarladı. Golf topu şeklinde kahve fincanlarından golf sahası şeklindeki sunum tabaklarına kadar toplamda 50 parçadan oluşan koleksiyonda, sofra keyfinin spor ile buluştuğu bir çizgi yakalandı. 

Jumbo Hakkında

Jumbo, 1947 yılında Çemberlitaş’ta küçük bir atölyede kuruldu. Sadece en doğal malzemeleri kullanarak zamansız tasarımlar yaratan Jumbo, yıllar içinde yeniliğe ve yaratıcılığa olan inancı ile büyüdü ve en güvenilir markalar arasına girmeyi başardı. Çelik, porselen, cam ve taşa hayat veren ince işçilik ve 120’den fazla endüstriyel tasarımla Türkiye ve dünya çapında sayısız ödül kazandı. Jumbo, kaliteden ödün vermeyen ve seçimlerinde fark yaratmak isteyenlerin ihtiyaçlarına cevap veriyor.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir