1. Anasayfa
 2. Şirket Haberleri

H&M’İN TRABZON’DAKİ İLK MAĞAZASI FORUM TRABZON AVM’DE AÇILDI!

H&M’İN TRABZON’DAKİ İLK MAĞAZASI FORUM TRABZON AVM’DE AÇILDI!
H&M’İN TRABZON’DAKİ İLK MAĞAZASI FORUM TRABZON AVM’DE AÇILDI!

H&M, enerji verimliliğini ön plana çıkardığı daha sürdürülebilir konseptiyle yeni mağazasını 15 Mart’ta Forum Trabzon’da açtı.

H&M Forum Trabzon mağazası, 1460 metre kare satış alanından oluşuyor. Mağaza kadın modasının sıkı takipçisi Everyday, gençlerin favorisi Divided, Men Basics, çocuk ve tüm konseptlerde denim, iç giyim ve aksesuar koleksiyonlarını kapsıyor.

Dekorda ve mimari uygulamalarda daha sürdürülebilir materyaller kullanılan mağaza full led aydınlatma özelliğine sahip. Mağazada çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen malzemeler yer alıyor ve mobilyalarda FSC global sertifikalı ahşap kullanılıyor. H&M bu yeni mağaza konseptiyle müşterilere kapsayıcı ve sıcak bir alışveriş deneyimi sunmayı hedefliyor.

“H&M olarak Türkiye pazarındaki konumumuzdan ve müşterilerimizin bize gösterdikleri ilgiden dolayı çok mutluyuz.

Potansiyeline inandığımız lokasyonlarda mağaza açmaya ve Türkiye pazarında büyümeye devam ediyoruz. Trabzon’da ilk mağazamızı açtığımız için çok mutluyuz.  Açılışa olan yoğun ilgi bizi çok heyecanlandırdı. H&M deneyimini mağazalarımızda müşterilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz.” diyor H&M Türkiye Ülke Müdürü Müge Arpacıoğlu.

H&M Forum Trabzon AVM’deki açılışı ile Türkiye’deki mağaza sayısı 45 ve toplam çalışan sayısı yaklaşık 2000 oldu. H&M, güçlü performans sergilediği Türkiye pazarındaki açılışlarına önümüzdeki aylarda da emin adımlarla devam edecek.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir