1. Anasayfa
 2. Şirket Haberleri

Great Place to Work

Great Place to Work
Great Place to Work
0

Kedrion Türkiye’ye “Great Place to Work” sertifikası

Plazma kaynaklı hastalık ve rahatsızlıklar için tedavi çözümleri sunan Kedrion Türkiye, kurum kültürlerini ve çalışan deneyimini değerlendiren bağımsız araştırma kurumu Great Place to Work Enstitüsü tarafından verilen “Great Place to Work” sertifikasının sahibi oldu.

Plazma ürünleri üretimi alanında sektörün önde gelen ilaç şirketi Kedrion Türkiye, şirketlerin global düzeyde, çalışanlar tarafından nasıl değerlendirildiğini, sektördeki algıları ve iletişim stratejilerini ölçümleyen “Great Place to Work” sertifikasını almaya hak kazandı. 

Sertifikalandırma sürecindeki değerlendirmeler, çalışanlara yönelik takım ruhu, gurur, saygı, hakkaniyet ve güvenilirlik alanlarındaki detaylı anketlerle belirlenen “Great Place to Work” sertifikası ile Kedrion, başarılı insan ve kültür uygulamalarını tescillemiş oldu.

Global ölçekli bir enstitü olan Great Place to Work’un değerlendirmelerinin Kedrion için oldukça önemli olduğunun altını çizen Kedrion Türkiye Genel Müdürü Sema Özel Baydar şu ifadelerde bulundu: “Kedrion olarak çalışma arkadaşlarımızın mutlu olduğu bir çalışma kültürü yaratabilmiş olmak bizim için çok değerli. İnsan odaklı yaklaşımı kurum kültürümüzün her basamağında koruyan bir çalışma hayatı sağlamak için sürekli olarak kendimizi yeniliyoruz. Çalışanlarımızın da bu samimi çabamızı görerek, şirketimizdeki deneyimlerini olumlu olarak değerlendirmesi bizler için gurur verici. Hem sektörümüz hem de ülkemiz için özveriyle çalışan bir ekibe sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Çalışan memnuniyetini doğrudan ve bağımsız bir şekilde ölçen bu analiz süreci sonucunda “harika bir iş yeri” olarak değerlendirilmekten dolayı gurur duyuyoruz. Çalışanlarımızın ihtiyaçlarını ve beklentilerini yakından takip ederek, kurumsal değerlerimize uyumlu kurum kültürümüzü güçlendirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir