1. Anasayfa
 2. Finans Sektörü

Global Menkul Değerler

Global Menkul Değerler
Global Menkul Değerler
0

Global Menkul Değerler, yatırımcılara borsada başarı yolculuğunu anlattı

Global Menkul Değerler, 34 yıllık tecrübesinin arkasındaki uzmanlığı, yatırımcılar ile buluşturuyor. ‘Hisse ve Fon Seçimleriyle Borsada Başarı Yolculuğu’ başlıklı toplantıda yatırımcılar ile bir araya gelen Global Menkul Değerler, hisse ve fon seçiminde uygulanması gereken stratejiler hakkında bilgiler verdi.

Sermaye piyasalarının gelişmesi için bugüne kadar birçok etkinliğe imza atan Global Menkul Değerler (GMD), 34 yıllık tecrübesini yatırımcılara aktarmaya devam ediyor. ‘Hisse ve Fon Seçimleriyle Borsada Başarı Yolculuğu’ başlıklı toplantıda yatırımcılara uygulanması gereken stratejiler hakkında bilgiler verdi.

İstanbul’da 9 Mart Cumartesi günü yaklaşık 100 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda; GMD Genel Müdür Yardımcısı Özlem Atalar Şahin ‘Biz kimiz ve neden buradayız?’, Global MD Portföy Genel Müdürü Barış Subasar ‘Fon Seçimi ve Portföy Stratejileri’, GMD Merkez Şube Kıdemli Müdürü Pınar Yalın Hantal ‘Global ile Yatırım Yolculuğu’, GMD Araştırma Direktörü Banu Dirim ve GMD Analisti Emrah Parlan ‘Kısa ve Uzun Vadeli Portföy Stratejileri’ başlıklı sunumlar gerçekleştirdiler.

Toplantı, katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği soru- cevap bölümü ile sona erdi.

Sahip olduğu bilgi birikimi ve sektör deneyimini erişebildiği her platformda Türk Sermaye Piyasası yatırımcılarıyla paylaşmayı bir sosyal sorumluluk olarak gören Global Menkul Değerler’in Bursa ve İstanbul’da gerçekleştirdiği toplantılar, öncelikle şubesi bulunan Ankara, İzmir, Denizli ve Adana şehirleri olmak üzere 2024 yılı boyunca devam edecektir. 

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir