En İyi İş Verenler Listesi
Related Digital
0

Related Digital, En İyi İş Verenler Listesinde. Euro.message adıyla Türkiye ve Global’de ilk e-posta pazarlama şirketi olarak 2002 yılında kurulan ve 2017 yılında %100 Doğuş Grubu yatırımı olarak faaliyetlerine devam eden Related Digital , “En İyi İş Verenler” listesinde yer alarak Great Place to Work Enstitüsü tarafından ödüle layık görüldü.

Şirket 2023 yılı başında Great Place to Work Enstitüsü tarafından global standartlarda gerçekleştirilen değerlendirmeler ve analizler sonucunda, pozitif çalışan deneyimi ve yüksek güven kültürü kriterleri çerçevesinde sertifika almaya hak kazandı.

Ödülü, Related Digital’ın insan kaynakları politikalarını başarılı bir şekilde gerçekleştiren İnsan Kaynakları Müdürü Yasemin Ataş kabul etti.

Related Digital, yalnızca Great Place to Work® sertifikalı şirketlerin” aday gösterildiği ve “Herkes İçin Harika İşyeri” kriterlerinde en iyi performansı gösterenlerin yer alabildiği “2023 Yılının En İyi İş İşverenleri” listesinde yer alarak ödüle layık görüldü.

Çalışanlarına verdiği destek ve sunduğu güven odaklı çalışma ortamıyla dikkat çeken yenilikçi teknoloji firması, yazılım alanında sürdürülebilir bir kariyer hedefleyen çalışanların en çok tercih ettiği başarılı şirketler arasında yer alıyor.

Related Digital CEO’su Mustafa Fuat Vardar, kazanılan ödüle ilişkin şunları söylüyor: “Odağımıza her şeyden önce insanı alıyoruz ve bu yalnızca müşterilerimizi değil çalışanlarımızı da kapsıyor.

Özellikle de gençlerin değer ve saygı gördükleri, öz güvenlerini geliştirdikleri ve potansiyellerini en iyi şekilde yaşayabildikleri bir çalışma hayatı sağlayabilmek bizim en önemli önceliklerimizden biri.

İnsan Kaynakları departmanımızla birlikte çalışanlarımız için huzurlu, mutlu ve verimli bir çalışma ortamı sunmak için büyük çaba harcıyoruz.

İnsan Kaynakları alanındaki yenilikçi ve başarılı politikalarımız sayesinde Great Place to Work ve Best Workplaces in Technology sertifikasına bu yıl da layık görülmemiz ile bunu bir kez daha kanıtlanmış olduk. Aldığımız bu ödülden dolayı son derece onurluyuz.”

Related Digital Hakkında

euro.message, Türkiye ve Global’de ilk e-posta pazarlama şirketi olarak 2002 yılında kuruldu. Doğuş Grubu, dijital pazarlama teknolojileri alanındaki stratejileri doğrultusunda 2012 yılında euro.message’a ilk yatırımını gerçekleştirdi.

Farklı iş alanları ile çok çeşitli online pazarlama servisleri sunan Related Group, euro.message markası ile Türkiye pazarına lider e-posta hizmet sağlayıcısı olarak girdi.  2014 yılında Visilabs’i, 2016 yılında Semanticum’u bünyesine katan Related Group, web optimizasyon 

2017 yılında 100% Doğuş Grubu yatırımı olan Related Digital, Türkiye’de de entegre çözüm ve hizmetlerini daha verimli bir çalışma ortamında sunmak üzere tüm grup şirketlerinin bir arada hizmet verdiği yeni ofisinde hizmet vermeye başladı.

RMC platformu ile Estee Lauder Companies ile uzun yıllardır sürdürdüğü iş birliğini 15 yeni ülkeye genişleterek kişiselleştirme ve otomasyon çözümleri sağlamaya başladı.

Related Digital, sosyal medya stratejisi, müşteri deneyimi modelleme ve web-mobil kişiselleştirme alanlarında da hizmet vermeye başladı.

Sosyal Medya takip, yönetim ve analiz platformu Semanticum‘un 2017 yılında pazara sunulan yeni versiyonu ile bu pazarda da çok daha güçlü bir noktaya ulaştı.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir