1. Anasayfa
 2. Fuar & Etkinlik

Elite World, Avrupa’nın en büyük turizm fuarı ITB Berlin’e Katıldı

Elite World, Avrupa’nın en büyük turizm fuarı ITB Berlin’e Katıldı
ELITE WORLD GRAND
0

Elite World, Avrupa’nın en büyük turizm fuarı ITB Berlin’e Katıldı

Elite World Hotels & Resort, turizm sektöründe Avrupa’nın turizmdeki en büyük buluşma noktası olan ITB Berlin Turizm Fuarı’na katıldı. Zincir, fuarda farklı segmentlere hitap eden otellerini tanıtırken franchise iş modeliyle 2030’a kadar 50 otele ulaşma hedefini de sektörün öncüleriyle paylaştı.

Türkiye’nin önde gelen otel zincirlerinden Elite World Hotels & Resorts, 5-7 Mart 2024 tarihleri arasında Berlin’de düzenlenen Avrupa’nın en büyük turizm fuarlarından ITB Berlin 2024’e katıldı. Turizm profesyonellerinin Avrupa’daki buluşma noktalarından olan ITB Berlin, bu yıl “Seyahat ve Turizmde Değişime Hep Birlikte Öncülük Etmek” temasıyla gerçekleştirildi. 4 farklı salon ve 17 tematik başlıkta gerçekleştirilen fuar, 24 bin yakın katılımcıyı buluşturdu. 

Her yıl olduğu gibi bu yıl da fuarın katılımcıları arasında yer alan Elite World Hotels  & Resorts, dünya genelinden seyahat acenteleri ve turizm profesyonellerine farklı segmentlerdeki turizm şekillerine hitap eden 8 markası ve 11 otelini tanıtma fırsatı buldu.

Fuarda ayrıca grubun franchise iş modeliyle 2030 yılına kadar 50 otele çıkma hedefi de sektör profesyonelleriyle paylaşıldı. 

Global bir buluşma noktası 

Almanya pazarı, Türk turizminin en büyük hedef kitlelerinden biri konumunda bulunuyor. 2023 yılında da Türkiye’yi ziyaret eden 6.2 milyon Alman turistle, Türkiye’ye en çok turist gönderen 2’inci pazar olmuştu. ITB Berlin Fuarı Alman pazarına yönelik bir fuar olmaktan çok global bir buluşma noktası özelliği taşıyor.

1966 yılından bu yana, turizm ve seyahat ekosistemi için yeni trendlerin ortaya çıktığı, ileriye dönük hedeflerin paylaşıldığı bir platform görevi görüyor. Yaklaşık 190 ülkeden katılımcı ağırlayan ITB Berlin’de sorumlu turizm, seyahat teknolojileri, macera seyahatleri, gençlik turizmi ve ekonomik konaklama gibi başlıklar bu yıl ilgi çeken seyahat kategorileri yer alıyor. 

ELITE WORLD HOTELS & RESORTS HAKKINDA

Türkiye’nin önde gelen otel zincirlerinden Elite World Hotels & Resorts, 50 yıla yaklaşan konaklama deneyimini, 4 markası ve 11 oteli ile turizm sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırarak, Türkiye’nin 7 bölgesinde ve yurtdışında franchise iş modeliyle büyümeyi hedefliyor.

ELITE WORLD GRAND: İstanbul Basın Ekspres, İstanbul Küçükyalı ve Sapanca’da, merkezi konumlarda yer alan otelleriyle faaliyet gösteren Elite World Grand markası, iş ve tatil amaçlı konaklayan tüm misafirlerine yüksek standartlarda ayrıcalıklı bir hizmet ve lüks bir konfor sunuyor. İş dünyası ve kongre turizmi için ihtiyaçları en iyi şekilde anlayıp, en doğru çözümleri sunan büyük ve güçlü teknolojik altyapıya sahip toplantı salonlarıyla sektörün dinamiklerini yeniden tasarlıyor.

Türkiye’de birçok ilki bünyesinde barındıran spa merkezleri ile Elite World Grand, dinamik bir yaşam stiline sahip seçkin misafirlerine benzersiz bir deneyim yaşatırken, sağlıklı yaşam konseptiyle lüks algısını da yeniden yapılandırmaktadır.

ELITE WORLD: İstanbul Florya, İstanbul Taksim, Kuşadası, Marmaris ve Van’da merkezi lokasyonlarda yer alan otelleriyle Elite World markası, özgün tasarımlara sahip geniş odaları ve toplantı salonlarıyla misafirlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veren yüksek standartlarda bir hizmet ve üstün bir konfor sunuyor.

Bulunduğu bölge kültüründen aldığı ilhamla tasarladığı modern restoranlarında Türk ve dünya mutfağından lezzetler sunarken, sağlıklı yaşam tarzının yön verdiği spa merkezleri ile misafirlerine seçkin bir ortamda zindelik kazanmak ve rahatlayabilmek için şık bir ortam sağlıyor.

ELITE WORLD COMFY: İstanbul Taksim ve Samsun Atakum yer alan otelleriyle Elite World Comfy markası, yaşam tarzının yön verdiği merkezi lokasyonlarda, çağdaş çizgileri ve akıllı tasarlanmış teknolojik binalarıyla günümüz iş ve tatil amaçlı tüm misafirlerinin dinamik konaklama ihtiyaçlarına cevap veren yeni nesil bir hizmet sunuyor.

Konaklama hizmetinin yanında Türk ve dünya mutfağından lezzetler sunan restoranı, teknolojik altyapıya sahip toplantı salonları, SPA ve fitness olanaklarıyla aile buluşmalarından iş toplantılarına kadar her türlü aktivite için aranan bir merkez olarak bulunduğu şehirde ön plana çıkıyor.

ELITE WORLD GO: Van Edremit’te açılan ilk oteliyle Elite World GO, günümüzün iş ve tatil amaçlı yeni nesil gezginlerinin tüm dinamik ihtiyaçlarına cevap veren modern tasarımlı ve konforlu alanlarıyla dikkat çekiyor. Marka, güncel trendleri ve son teknolojiyi, kaliteden ödün vermeden sunduğu hizmetlerle harmanlayan Elite World Hotels & Resorts’un tüm deneyimini içeriyor ve yansıtıyor.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir