1. Anasayfa
 2. Elektrik ve Elektronik Sektörü

ELBİ ÜRÜN SERİLERİNDE YENİLİK RÜZGARLARI ESİYOR!

ELBİ ÜRÜN SERİLERİNDE YENİLİK RÜZGARLARI ESİYOR!
Elbi

ELBİ ÜRÜN SERİLERİNDE YENİLİK RÜZGARLARI ESİYOR! Elektrik anahtarları, prizleri ve grup prizlerin üretiminde Türkiye’nin gururu olan güçlü üreticisi Elbi’nin, ürün serilerine yeni eklediği birçok üyesi görücüye çıktı. Modern tasarım trendlerini yakından takip eden Elbi’nin, AR-GE ekibinin mühendislik dokunuşlarıyla tüketicilere estetik ve kaliteyi bir arada sunan ürünlerin her biri, mekanların vazgeçilmez yıldızları olmaya aday..

Değişen tasarım trendlerini izleyerek, iç mekanların estetik görünümüne verdiği önemle üretimdeki inovasyonel yapısını koruyan Elbi, anahtar ve priz sektöründeki lider konumuna uygun şekilde geliştirdiği Zena ve Vega modüllerle uyumlu yeni Arya Natural&Silverline ve Arya Efekt serileriyle her tür yaşam alanına uygun seçeneği tüketicilerle buluşturdu.

SADECE GÖRÜNTÜ DEĞİL, AYNI ZAMANDA DOKUNSAL DENEYİM; ARYA NATURAL SERİSİ

Arya Natural serisi sadece görsel olarak değil, aynı zamanda deneyimsel olarak da zenginlik sunuyor. Doğal malzemelerin dokusu ve yüzeyi, iç mekanlarda bulunanların duyusal deneyimini artırıyor, ruhu dinlendiriyor ve zihni sakinleştiriyor. Bu serideki ürünler, kullanıcılarına minimalist bir yaşam tarzıyla uyumlu bir iç mekan deneyimi vadediyor.

ZARİF VE MODERN TASARIMIN BULUŞMASI; ARYA SİLVERLİNE

Silverline serisi, zarif görüntüsüyle modern çizgilerini başarıyla harmanlıyor. İnce ve şık çizgileriyle dikkat çeken bu seride, parlak metal renkler modern iç mekanlara sofistike bir dokunuş katıyor. Silverline serisi, dekorasyon tercihlerinde minimal bir tarz deneyimlemek isteyenler isteyenlerin vazgeçilmezi olacak.

METAL GÖRÜNÜMLE GELEN ARİSTOKRAT GÜÇ; ARYA EFEKT

Arya Natural ve Silverline serileriyle uyumlu olarak sunulan Arya Efekt serisi, metal görünümüyle sıra dışı bir şıklık sunuyor. Plastik malzemeyle üretilen çerçeveler, özel kalıp değişiklikleri sayesinde montaj yapıldığında metal çerçevelerle neredeyse birebir benzerlik gösteriyor. Arya Efekt serisi iç mekanlara; Otantik Füme, Mistik Gri, Karbon Siyah ve Rustik Titanyum renk seçenekleri ve metalik görüntüsüyle aristokrat bir güç hissi armağan ediyor.

YENİLİKÇİ VE ESTETİK ÜRÜNLERLE MEKANLARINIZI YENİDEN KEŞFEDİN

Elbi Elektrik, müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamak üzere geliştirdiği Arya Natural, Silverline ve Arya Efekt serileriyle elektrik, inşaat, mimari, mobilya ve dekorasyon sektörlerine yepyeni bir soluk getiriyor. Estetik ve fonksiyonellik arasındaki dengeyi mükemmel şekilde yakalayan serilerle, iç mekanlarınızı yeniden keşfetmeye hazır olun.

Yeni serilerle ilgili daha fazla bilgi almak ve ürünleri yakından incelemek için bölge satış sorumluları ve Elbi Bayileriyle iletişime geçebilirsiniz..

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir