1. Anasayfa
 2. Gıda Sektörü

Dünya İçin Üç Gün

Dünya İçin Üç Gün
Dünya İçin Üç Gün
0

“Dünya İçin Üç Gün” Doğa ve Farkındalık Festivali’nde bir araya gelmeye hazır mısınız?

Doğanın büyüsünü paylaşmak ve bitkilerin sihri ile insan hayatına değer katmak için yola çıkan üç kadın girişimcinin kurduğu Büyübitki, doğanın mucizelerini birlikte öğrenmek ve öğretmek adına 23 – 25 Eylül tarihleri arasında Urla Manej Otel’de düzenlenecek Doğa ve Farkındalık Festivali’ne katılıyor.

markalaşmak
markalaşmak

Değişim ve dönüşümün ilk adımı “farkındalık”, ikinci adımı ise “harekete geçmek”tir. Peki biz değişim için ne yapıyoruz? 

Doğa ile yakınlaşmak, yaşam alanlarına enerji katmak ve en güzel dileklerin yeşermesini umut etmek için harekete geçen Büyübitki, değişim ve dönüşüme öncü olmak adına çocukları toprağa dokunmaya davet ediyor. 

Eğlenirken öğrenmenin yanı sıra, doğa konusundaki bilinci arttırmak ve yaratıcılığı ortaya çıkartmak adına atölye programları düzenleyen Büyübitki, çocukların bitki yetiştiriciliğinin ve geri dönüşümün doğayla ilişkisini erken yaşta keşfetmesine aracılık ediyor.  

23 – 25 Eylül tarihleri arasında Urla Manej Otel’de düzenlenecek olan dünya için temiz ve yaşanabilir bir gelecek hayaliyle topluma yaşam alışkanlıkları kazandırmayı amaçlayan “Dünya İçin Üç Gün” festivalinde yer almaya hazırlanan Büyübitki, düzenleyeceği atölyede tohumdan veya fideden yapılan bitki yetiştirme uygulamaları ile çocukları bitki yetiştirmeye teşvik etmeyi amaçlıyor.

Büyübitki ile bitki yetiştiriciliğine başlamaya ne dersin?

Bitkileri çimlendirmek için kullanacağın araçlar ve heyecan verici sürece dair bilmen gerekenlerin hepsi bu atölyede! 25 Eylül Pazar günü 11:00- 11:30 saatleri arasında, sınırlı sayıda katılım ile gerçekleşecek atölye, gün boyu 3 kez tekrar edecek.

Bahçe tasarım üzerine olan faaliyetleri ile bitki yetiştirmeye özendirmek adına yola çıkan Büyü, toprağa dokunmanın değerini anlatmak, büyüyen bir bitkinin mucizevi gelişimini izlemek ve verilen emek ile neticeyi daha iyi görebilmek adına çalışıyor.

Premium bitki kutuları ile bitki yetiştirme sürecini çok daha kolay ve zevkli bir şekilde sunmayı hedefleyen markanın en değerli misyonu ise, bu mutluluk alışkanlığına çok daha fazla kişiyi ortak etmek.

Bitkilerin büyümesinin büyüsüne kapılarak hem yaşamlara hem de yaşam alanlarına değer katmak için bir araya gelen marka ortakları, hikayesini sizlerle büyütmeyi hedefliyor. 

gıda haberleri

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir