1. Anasayfa
 2. Şirket Haberleri

Boyner’de Üst Düzey Atama

Boyner’de Üst Düzey Atama
Emrah Bölük
0

Boyner’de Üst Düzey Atama: Emrah Bölük, Kategori Genel Müdür Yardımcısı Oldu

Fiziksel ve online mağazacılık deneyimini bir arada sunan omni-kanal stratejisiyle büyümeye devam eden Boyner’de, üst düzey bir atama gerçekleşti. Emrah Bölük, 18 Eylül itibarıyla Kozmetik & Ev, Ayakkabı & Çanta, Aktif Spor, Outdoor ve Çocuk kategorilerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Bölük, profesyonel kariyerine 2005 yılında Unilever’in Müşteri Geliştirme Departmanı’ndaki Yönetici Yetiştirme Programı ile başlangıç yaptı.

2016 yılından itibaren kariyerine Pepsico’da Ulusal Zincirler Kıdemli Grup Müdürlüğü rolü ile devam eden Bölük, 13 yıllık FMCG sektörü tecrübesinde saha ve satış yönetiminden, ulusal ve uluslararası müşteri yönetimine, kategori yönetiminden ticari pazarlama yöneticiliğine kadar birçok kritik görevde rol aldı. 2018 yılında Amazon’a ‘Kıdemli Operasyon Yöneticisi’ olarak katılan Emrah Bölük, 5 yıllık Amazon deneyiminde teknoloji, operasyon, tedarikçi ve satış iş ortakları yönetimi alanlarında birçok farklı projeyi 19 farklı ülkede başarıyla hayata geçirdi. Amazon’da ülke lansman ekiplerinin kurulumuna öncülük ederek 5 yeni ülkede müşterilere Amazon servislerini sunmada etkin bir rol oynadı. Aynı zamanda Türkiye’de başlattığı ‘Tedarikçi Yönetimi Programı’nın Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere 14 ülkeye genişletilmesi sürecine liderlik yaptı.

20 yıla yakın satış, teknoloji, müşteri ve operasyon yönetimi deneyimiyle, çok kültürlü ekiplere liderlik etmiş ve birçok büyük proje üreterek global ölçekte başarıyla hayata geçirmiş olan Emrah Bölük; Boyner Büyük Mağazacılık bünyesinde Kozmetik & Ev, Ayakkabı & Çanta, Aktif Spor, Outdoor ve Çocuk kategorilerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alacak.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir