1. Anasayfa
 2. Fuar & Etkinlik

Bonna beyaz koleksiyonları

Bonna beyaz koleksiyonları
HIP Madrid Fuar
0

Bonna HIP Madrid Fuarında; Bonna beyaz koleksiyonları HIP Madrid Fuarında dikkatleri üzerine çekti!

Premium porselen markası Bonna, birbirinden özgün koleksiyonlarıyla konaklama sektöründeki en son yeniliklerin, ürünlerin ve çözümlerin sergilendiği HIP (Horeca Proffesional Expo) Fuarı’nda yerini aldı. İspanya’nın Madrid şehrinde gerçekleşen fuarda yeni ürün kategorilerinden Vitrified’i sergileyen marka, göz kamaştıran beyaz ürünlerinden oluşan Patch ve Halo Koleksiyonları ile dikkatleri üzerine çekti.

2014 yılından bugüne Türkiye’nin ilk ve tek HoReCa markası olarak faaliyetlerini sürdüren ve 6 kıtada 100’den fazla ülkede otel, restoran ve catering sofralarında şıklık yaratan Bonna, İspanya’nın başkenti Madrid’te gerçekleşen HIP 2024 Fuarı’nda yeni kategorilerini ve ürün çeşitlerini sergiledi.

Dünyanın her yerinden sektörün önde gelenlerinin, Horeca’ya liderlik etmek isteyen girişimcilerin ve sektör profesyonellerinin bir araya geldiği HIP Fuar’ında yeni kategorilerinden Vitrified tanıtan Bonna, inovatif, yenilikçi ve sıra dışı tüm tasarımlarını ziyaretçilerle buluşturdu.

Vitrified Hornfels ve Mirage koleksiyonlarının yanı sıra beyaz ürünleriyle fuarda dikkatleri üzerine çeken marka, fine dining alanında öne çıkan Patch Koleksiyonu ve şeflerin tercihi Halo Koleksiyonu ile büyük beğeni topladı.

Bonna Hakkında

1983’te küçük bir seramik atölyesi olarak İstanbul’da faaliyetlerine başlayan Kar Porselen’in hayata geçirdiği HoReCa markası Bonna, 2014 yılından bu yana otel, restoran ve catering sektörüne yenilikçi çözümler sunuyor. Yerli ve yabancı tasarımcıların imzasını taşıyan ürün koleksiyonlarını kullanıcılara sunan marka, geniş bir ürün gamına sahip.

Bonna, bugün 6 kıtada 100 ülkeye ürün ihracatı yaparken, otel, restoran ve kafelerde yeme-içme deneyimini mükemmelleştirmek amacıyla, farklı ihtiyaçlara uygun kişiselleştirilmiş ürün ve çözümler sunarak, kusursuz sofralar yaratıyor.

Bonna kullanıcılarına “her defasında en mükemmel sunum” vaat ediyor. Bonna, Kocaeli Çayırova ve Bilecik Pazaryeri bölgelerinde bulunan 2 tesisiyle yıllık toplam 40 milyon parça üzerinde üretim gerçekleştiriyor. Bugüne kadar pek çok ulusal ve uluslararası fuara katılan Bonna, birbirinden özgün koleksiyonları ile AI DESIGN AWARD, IDA DESIGN AWARDS, GERMAN DESIGN AWARD, DNA PARIS AWARD ve DESIGN TURKEY gibi prestijli yarışmalar tarafından ödüle layık görülmüştür.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir
OLIVTECH Fuarı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir