1. Anasayfa
 2. Ödül Törenleri

BİLKENT CENTER BİR ÖDÜL DAHA

BİLKENT CENTER BİR ÖDÜL DAHA
BİLKENT CENTER BİR ÖDÜL DAHA
0

BİLKENT CENTER BİR ÖDÜL DAHA Ev sahipliği yaptığı etkinlikler ile Ankara’nın sosyal yaşamına değer katan Bilkent Center AVM, Ankara Kahve Festivali 2022 ile Hermes Creative Awards’tan 3 kategoride platin ödül kazandı.

Ödüllü mimarisi içinde bulunan zengin gastronomik lezzet alternatifleri, kültürel ve sosyal mekanları, seçkin mağazaları ile fark yaratan Bilkent Center gerek bünyesindeki markalarla gerekse düzenlediği festivaller ile Ankara ve Türkiye’de adından övgüyle söz ettirmeye devam ediyor.

Bilkent Center, Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği tarafından yaratıcılığı teşvik etmek amacıyla 1995’ten beri Amerika’da düzenlenen Hermes Creative Awards’tan Ankara Kahve Festivali 2022 ile, “En İyi Tematik Festival”, “Etkinlik Pazarlaması” ve “Özel Etkinlik” kategorilerinde olmak üzere 3 farklı dalda birden platin ödül kazandı.

Bilkent Center’da renovasyon ve fonksiyon dönüşümlerine yönelik yatırımlarımızı sürdürerek ziyaretçilerine keyifli bir ortamda alışveriş ve sosyal ihtiyaçlarını karşılama deneyimi sunduklarını ifade eden Tepe Emlak Yatırım A.Ş. Genel Müdürü Deniz Bozan: “Varlıklarımız arasında yer alan Bilkent Center, 25 yılı aşkın süredir organize perakende sektöründe çalışmalarını sürdüren Tepe Emlak Yatırım için çok önemli bir yere sahip. Ankara’nın ilk alışveriş merkezlerinden biri olan, yenilenerek uluslararası renovasyon ödülleri kazanan, bünyesinde bulunan gastronomi merkezi Bilkent Station ile herkesin beğenisini toplayan Bilkent Center, şehrin simgesi haline gelen festivallere de ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Hermes Creative Awards’tan 6.sını düzenlediğimiz Ankara Kahve Festivali ile 3 kategoride kazandığımız platin ödüller için tüm katılımcılarımıza, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza teşekkür ederiz.  

Hizmet kalitesini en üst seviyede tutma bilinciyle, insana ve çevreye gösterdiğimiz saygı odağında ziyaretçilerimize keyifli anlar yaşatmaya devam edeceğiz.” dedi.

“Bilkent Center olarak ev sahipliği yaptığımız festivaller, konserler ve çeşitli etkinliklerle Başkentimizin sosyal yaşamına renk katmayı amaçlıyoruz.” açıklamasında bulunan Bilkent Center AVM Müdürü Ayhan Aytekin sözlerine şöyle devam etti: “Sadece alışveriş odaklı değil aynı zamanda sosyal ve kültürel faaliyetlerin de bulunduğu, ziyaretçilerin daha uzun zaman geçirecekleri bir yaşam merkezi oluşturuyoruz.

Bu çalışmalarımızın sonuçlarını uluslararası platformlarda aldığımız ödüller ile taçlandırmak büyük gurur kaynağı. Bilkent Center’da ziyaretçilerimizin keyifli vakit geçirecekleri sosyal aktiviteler yapmaya devam edeceğiz.”

Tepe Emlak Yatırım A.Ş. Hakkında

25 yılı aşkın süredir Bilkent Holding çatısı altında yer alan Tepe Emlak Yatırım A.Ş., Metro AG ve Carrefour gibi Avrupa’nın tanınmış şirketleri ile iş birliği yaparak bugüne kadar Türkiye’nin değişik bölgelerinde alışveriş merkezleri yatırımlarına imza atmıştır.

Organize perakende sektöründe ilkleri başarmış ve birçok başarılı projeyi hayata geçirmiş olan Tepe Emlak Yatırım, deneyimli kadrosuyla, varlık yönetimi, alışveriş merkezi ve ticari alanlarda sürdürdüğü kiralama, mimari tasarım, proje yönetimi ve konsept danışmanlığı hizmetlerini yüksek profesyonellik ve uzmanlık seviyesi ile tek çatı altında toplamaktadır.  

Yenilikçi ve yaratıcı bakış açısıyla ziyaretçilerin içinde bulunmaktan keyif alacakları modern mekânlar yaratan Tepe Emlak Yatırım, hali hazırda İstanbul Anadolu Yakası’nda, 2002’den bu yana bünyesindeki ulusal ve uluslararası birçok marka ile en popüler alışveriş merkezlerinden biri olan TEPE NAUTILUS, Ankara’da kısa süre önce geçirdiği renovasyonun ardından ‘Mutluluk Paylaştıkça Çoğalır’ mottosuyla bünyesine gastronomi merkezi BİLKENT STATION’ı katarak ziyaretçilerine hem alışveriş yapıp hem de kaliteli zaman geçirebilecekleri yaşam alanları sunan BİLKENT CENTER, özgün mimarisi ve ilk açık hava konseptiyle Ankaralıların vazgeçilmez buluşma noktası, iş ve yaşam merkezi TEPE PRIME AVENUE, ulaşılabilir lokasyonu, rahat dolaşım alanı ile tercih edilen 365 AVM, AHLATLIBEL ATATÜRK PARKI, İzmir Körfezi’nin en güzel noktasında yer alan yarı açık konsepte sahip, şehrin ritmini ve eğlencesini içinde barındıran keyifli bir yaşam alanı İş GYO’ya ait EGE PERLA’nın ve Ankara’da avantajlı konumuyla öne çıkan, sunduğu kültür, eğlence ve sosyalleşme imkanlarıyla kentsel bir alan olan NEXT LEVEL AVM’nin varlık yönetimini yapmaktadır.

İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) terminal ve gemilerindeki ticari alanlar ile İş Portföy Yönetimi A.Ş.’ye ait Manzara Adalar, Narkule ve Bilkent Üniversitesi ticari alanları için kiralama hizmeti vermektedir.

İzmir Selçuk’ta yer alan Cittantica Ephesus Park varlıkları arasında yer almaktadır. 2021 yılından bu yana Tanyer Yapı’ya ait Tan Urla projesinin ticari alanlarına konsept danışmanlığı hizmeti vermektedir.

KAYNAK : prestijodulleri.com

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir