1. Anasayfa
 2. Eğitim Sektörü

Bağışlarınız eğitime katkıya dönüşsün!  

Bağışlarınız eğitime katkıya dönüşsün!  
 Öğretmen Akademisi Vakfı 

ÖRAV ile bayram bağışlarınız eğitime katkıya dönüşsün!. 2008’den bu yana 250 binden fazla öğretmene ulaşarak, kişisel ve mesleki gelişimlerini destekleyen programlar sunan Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV), bayram bağışları için hazırladığı özel sertifikaları eğitim dostlarıyla buluşturmaya devam ediyor.

Bu sertifika ile sevdiklerinin, çalışanlarının ve iş ortaklarının bayramını kutlamak isteyenler, onların mutluluklarına ortak olurken, gelecek nesillerin alacağı eğitimin kalitesine de katkı sağlayacak.

 Öğretmen Akademisi Vakfı 

Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) öğretmenlerin, geleceğe yön veren kuşakların çağdaş ve sağlıklı bir dünya yaratabilmeleri için yetiştirilmesinde liderlik etmelerine katkı sağlamak amacıyla 2008 yılında Garanti BBVA tarafından kuruldu.

Vakıf, aynı zamanda eğitimin en önemli odak noktalarından olan öğretmenliğin; özel bilgi, beceri ve tutum gerektiren bir meslek olarak toplum algısında hak ettiği değere ulaşmasına destek oluyor.

21. yüzyılın gerektirdiği zihinsel, sosyal, duygusal ve dijital becerilere sahip bireylerin yetiştirilmesinde sorumluluk üstlenen öğretmenlerin sürekli gelişimleri için eğitimler tasarlayan ve yaygınlaştıran, atölyeler ve seminerler düzenleyen ÖRAV, bugüne kadar Türkiye’nin 81 ilinde 250.000’den fazla öğretmene ulaştı.

ÖRAV’ın devam eden projelerinin yanı sıra, tamamlayıcı bir sürekli eğitim ve bilgi paylaşım platformu olarak kurulan ve bugün tüm eğitimlerin gerçekleştirildiği “eKampüs Uzaktan Eğitim Platformu” da düzenli olarak yenilenerek, kullanım kapsamı zenginleştiriliyor.

Platformun tüm Türkiye’den 55 binden fazla aktif kullanıcısı bulunuyor.  

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir