1. Anasayfa
 2. Altın & Mücevher

ARTUN KİS’İN EŞSİZ KOLEKSİYONLARI

ARTUN KİS’İN EŞSİZ KOLEKSİYONLARI
ARTUN KİS’İN EŞSİZ KOLEKSİYONLARI
0

ARTUN KİS’İN EŞSİZ KOLEKSİYONLARINDA ÜSTÜN İŞÇİLİK DİKKAT ÇEKİYOR

İnsanların hikâyeleri ile üstün işçiliği birleştiren Artun Kis, duyguları aklı süzgecinden geçirerek ortaya koyduğu koleksiyonlarıyla mücevher dünyasındaki ününü her geçen gün arttırıyor.

Artun Kis, kadınların zarafetini tamamlayan mücevherlerin, aksesuardan öte bir duyguya sahip olması gerektiği anlayışıyla üretimlerine, çeyrek asrı aşkın bir süredir devam ediyor. Üretimlerinde geleneksel el işçiliği ile teknolojinin sınırsız olanaklarını buluşturan Artun Kis, kuşaktan kuşağa aktarılan tecrübeye sadık kalmaya her zaman özen gösteriyor.

İlk aşama olan tasarımdan atölyeye uzanan üretime kadar insana dair detaylara yer veren Artun Kis, kadınların mutluluğunu esas alarak yapımlarını noktalıyor. Ustaların ellerinde şekillenen taşlar, altın gibi yüksek değerli elementlerle bir araya gelirken, her bir parça da işleyenlerden izler taşıyor.

Artun Kis Küpeleri, Farklı Kombinasyonların Vazgeçilmezi

Yaratıcı formlarıyla kadınların dikkatini çeken “Kis” imzalı koleksiyonlarda, insanlardan esinlenerek günceli yakalayan estetik tavır ön plana çıkıyor. Tasarımların yeni bir romana başlamak ya da yolculuğa çıkmakla eşdeğer olduğunu ifade eden Artun Kis, zamanın ileriye doğru akan yapısını küpe, yüzük, bileklik ve kolye olmak üzere farklı ürün kategorilerine aktarımıyla gerçekleştiriyor.

Çeşitlilik arz eden üretimlerini sürdüren Artun Kis, genel bir yaklaşımla mücevherleri yorumladığında kadınlara en çok küpelerin yakıştığını belirtiyor. Usta mücevher markası, koleksiyonlarında kadınların isteklerine önem verip, trendleri takip ediyor. Özellikle günümüzde sıkça karşılaştığımız, birden fazla küpe takmak ve farklı küpeleri birbirleriyle kombinlemek modası da Artun Kis tasarımlarında güzel ve değişik kombinasyonları ortaya koyuyor.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir