1. Anasayfa
 2. Kültür, Sanat ve Tasarım Sektörü

Anadolu Ateşi’nden Beşiktaş Stadyumu’nda 25. Yıl Özel Gösterisi

Anadolu Ateşi’nden Beşiktaş Stadyumu’nda 25. Yıl Özel Gösterisi
Anadolu Ateşi
0

Anadolu Ateşi’nden Beşiktaş Stadyumu’nda 25. Yıl Özel Gösterisi. Anadolu Ateşi 25. Yaşını 500 kişilik dev bir kadroyla Beşiktaş Stadyumu’nda kutlayacak

Dünyanın sayılı dans toplulukları arasında yer alan Anadolu Ateşi, 25. yılını muhteşem bir görsel şölen ile kutlayacak. 2 Haziran’da Beşiktaş Stadyumu’nda gerçekleşecek gösteride Anadolu Ateşi, 500 kişilik dev kadroyla unutulmaz bir şov sunacak.

Halk danslarını bale, modern dans ve dansın diğer disiplinleriyle sentezleyerek dünya standartlarında bir proje olan ve bugüne kadar 109 ülkede 50 milyon seyircinin izlediği Anadolu Ateşi, Türk dans tarihine geçecek bir gösteriye hazırlanıyor. 

BWO Entertainment & Dolmabahçe AŞ. iş birliği ile Beşiktaş Stadyumu’nda düzenlenecek gösteri, sanatseverlere unutulmaz anlar yaşatacak.

25 yıldır dünyanın birçok ülkesinde ve Türkiye’nin dört bir yanındaki tüm gösterilerinde dakikalarca ayakta alkışlanan Anadolu Ateşi, 25 yıla özel sürprizleriyle sahne alacak.

Beşiktaş Stadyumu’nda binlerce kişinin izleyeceği gösteride, Anadolu Ateşi, bugüne kadarki en kalabalık kadrosuyla sahne alacak. Yaklaşık 500 kişiden oluşan dev kadroluk gösteride tam anlamıyla görsel bir şölen yaşanacak.

Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Erdoğan’ın önderliğinde 1999 yılında kurulan Anadolu Ateşi bugüne kadar 109 ülkede, 285 şehirde gerçekleştirdiği 8500 gösteri ile dünya çapında büyük bir izleyici kitlesi kazandı. 25 yıl boyunca 50 milyon sanatsevere ulaşarak, Doğu ile Batı kültürlerinin buluşmasını hedefleyen, evrensel barış mesajları veren bir dans portresi olarak adından başarıyla söz ettirdi. 

Beşiktaş Stadyumu’nda gerçekleşecek olan Anadolu Ateşi’nin 25. Yıl Özel Gösterisi, Anadolu’nun binlerce yıllık kültür ve tarih mozağinin barışla harmanlanan ateşini yaktığı sahnesinde izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak. Anadolu Ateşi’nin 25. Yıl Özel Gösterisi’nin biletlerine biletix ve Passo’dan ulaşılabiliyor.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir