1. Anasayfa
 2. Çay Koy

Amanruya Nedir?

Amanruya Nedir?
0

Amanruya Nedir? diye gelen yüzlerce okurumuzun mesajına istinaden bir yazı derlemek istedik. Amanruya Bodrum’un doğanın içinde saklı güzelliğinde yapılan özel etkinlikte Bodrum tutkunları buluştu.

Executive Şefi Cihan Beyit yönetiminde Bodrum ve Ege bölgesi mutfağına özel mezeler ve deniz ürünleri menüsünden de lezzetlerin tadıldığı davet sonrasında DJ performansı ile davetliler keyifli anlar geçirdiler. 

Amanruya Bodrum’un sahilinde Ege mutfak lezzetlerinden oluşan yeni restoranı, doğal ambiyansı ve konumu ile büyük ilgi çekti. 

Bodrum yarımadasının sakin bir vadisinde, saklı masmavi denizinin, kekik ve çam ağaçlarıyla yemyeşil bir ormanının içerisinde büyük bir uyum içinde yer alan Amanruya Bodrum’un sahilinde Ege mutfağını sofrasına taşıyan yeni restoranında Bodrum müdavimleri bir araya geldi.

Aman konseptinin Türkiye’deki ilk üyesi Amanruya Bodrum’un doğa ile iç içe olan sahilinde akşam yemekleri için açık olacak restoranında yapılan açılış daveti Amanruya Bodrum Genel Müdürü Igor Barba ev sahipliğinde yapıldı.  Etkinliğe Sinan Temo ve Bora Ercantürk’ün katılmasının yanı sıra iş, sanat ve cemiyet dünyasından; Gökhan Avcıoğlu, Emir Bahadır, İdil Fırat, İpek-Berk Köse, Didem-Mustafa Bağrıaçık, Gilman-Mesut Karadeniz, Şule-Özalp Argüder, Nora-Talia Kalpakçıoğlu, Özlem-Murat Hazinedar gibi isimler de büyük ilgi gösterdi. 

ceren yılmaz
ceren yılmaz

Aman, 1988 yılında zarif bir özel konutun mütevaziliği, sıcak konukseverliği ve samimiyetini vizyon alarak kuruldu. İlk olarak Tayland Puket’te açılan Amanpuri ile başlayan konsept su anda 34 destinasyon, 20 ülke ile yolculuğuna devam ediyor.

Bir sonraki New York da açılacak şekilde, 9 farklı proje daha açıklandı. Aman bu konseptiyle misafirlerini günlük yaşamlarından uzaklaştıran, uyumlu bir şekilde tasarlanmış ortamlar aracılığıyla zihin, beden ve ruh üzerindeki dönüştürücü etkisiyle biliniyor.

12 konsept ayriyeten özel markalı rezidanslar sunmaktadır; sıradan lüks kavramlarının ötesine gecen kutsal alanlar olan, seçkin bir azınlığın Aman yaşam tarzını kalıcı bir gerçeklik haline getirmesine izin veriyor. 

AMAN HAKKINDA 

Aman, 2020’de markanın felsefesinin temel taşı olan inovasyonla Sanskritçede “ruh” anlamına gelen Janu adlı yeni bir otel markasına merhaba dedi.

Janu, deneyimin merkezinde insan etkileşimi, eğlenceli ifade ve sosyal sağlığın yer aldığı konukseverliğe benzersiz bir yaklaşım getiriyor.

Janu başa ve kalbe denge getirmeyi ve ruhu yeniden alevlendirmeyi hedefliyor.

Önümüzdeki zaman çerçevesinde üç Janu oteli yapım aşamasındadır: Tokyo (2023), Karadağ ve Suudi Arabistan’da ve son olarak AIU’da, Janu Montenegro, konukların Janu’nun ruhunu tamamen benimsemelerine olanak tanıyan hizmet verilen Rezidans konseptini birleştiren ilk otel olacak. 

https://www.sektornews.com/category/cay-koy/

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir