1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Alex Gilpin Monster Notebook’da üst düzey atama


0

Alex Gilpin Monster Notebook’da üst düzey atama, Alex Gilpin, Ar-Ge Direktörlüğü görevine getirildi

Monster Notebook, sektörde 20 yılı aşkın deneyime sahip olan Alex Gilpin’in Ar-Ge Direktörlüğü görevine getirildiğini duyurdu. Stratejik planlama, yazılım mühendisliği ve global mühendislik yönetimi konularında geniş bir tecrübeye sahip olan Gilpin, Monster Notebook’un global pazarlama vizyonu doğrultusunda ürün mimarisinin geliştirilme süreçlerine liderlik edecek.

Monster Notebook, başta dünyanın en büyük yarı iletken yonga üreticisi  Intel olmak üzere sektörde faaliyet gösteren global kurumlarda 20 yıldan fazla deneyime sahip olan Alex Gilpin’in Ar-Ge Direktörlüğü görevine getirildiğini duyurdu.

Kariyerine, 2005’te Intel’de Donanım Mühendisliği pozisyonuyla adım atan Gilpin; profesyonel kariyerine mühendislik, yazılım, endüstriyel tasarım ve ürün geliştirme konularında çözümler sunan Priio’da Yazılım Mühendisi olarak devam etti. 

2007’de yeniden Intel bünyesine katılan Alex Gilpin sırasıyla; Tasarım Mühendisliği, Engineering Manager ve Hardware Engineering pozisyonlarında faaliyet gösterdi. Gilpin, son olarak Intel’de Senior System Architect olarak görev almaktaydı. 

Donanım tasarımı, entegre devre geliştirme, yazılım mühendisliği ve global mühendislik yönetimi konularında global tecrübeye sahip olan Alex Gilpin, Intel mobil ürün mimarisi gibi birçok başarılı projeye imza atmıştır. Gilpin, Monster Notebook’un global pazarlama vizyonu doğrultusunda ürün mimarisinin geliştirilmesi süreçlerine liderlik edecek.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir