1. Anasayfa
 2. Teknoloji

AI TEKNOLOJİLİ SEVGİLİLER GÜNÜ

AI TEKNOLOJİLİ SEVGİLİLER GÜNÜ
AI TEKNOLOJİLİ SEVGİLİLER GÜNÜ
0

BEYMEN’DEN AI TEKNOLOJİLİ SEVGİLİLER GÜNÜ KAMPANYASI: LOVE YOU, TO THE MOON AND BACK”

Türkiye’nin lider lüks moda ve yaşam stili destinasyonu Beymen, 14 Şubat 2024 Sevgililer Günü için yaratıcı fotoğraf sanatçısı Ekin Özbiçer ile aşkın sonsuzluğunu kutladığı etkileyici bir iletişim kampanyası hayata geçirdi. Beymen’in, Love You, to the Moon and Back” sloganıyla yola çıktığı Sevgililer Günü kampanyası kapsamında Ekin Özbiçer AI (artificial intelligence – yapay zeka) teknolojisiyle, gerçeküstü bir dünya yaklaşımıyla kampanya görselleri üretti. Beymen, Ekin Özbiçer ile hayata geçirdiği Love You, to the Moon and Back” kampanyasıyla aşkın sonsuzluğunu kutluyor ve 14 Şubat Sevgililer Günü vesilesiyle Beymen’in güçlü dünyasını yaratıcı bir boyuta taşıyor.

Uzun yıllardır dünyanın önde gelen yayınlarıyla çalışmalar yapan yaratıcı fotoğraf sanatçısı Ekin Özbiçer, Beymen için gerçeküstü bir dünya yaratmaya çalıştığını anlatırken şöyle devam ediyor: “Yaklaşık yirmi yıldır hem kendi sanatsal projelerim için hem de profesyonel olarak fotoğrafçılık yapıyorum. Son iki senedir de yapay zeka araçlarını, zihnimde canlandırdıklarımı görsellere dönüştürmek ve bunlar üzerinden yeni seriler yapmak için kullanıyorum. Yapay zekanın hayatımıza girmesini, aynı Beymen’in Sevgililer Günü projesinde ulaştığımız gerçeküstü dünya gibi, hayal ettiğimiz ve alışkın olduğumuz metotlarla üretebileceklerimizin ötesinde, başka görsel evrenlerin kapılarını bize açma potansiyeli olması açısından çok etkileyici buluyorum.”

“Love You to the Moon and Back” kampanyası, Beymen mağazalarındaki dijital ekranlarda ve satın alma noktalarında misafirlerle, Beymen sosyal medya hesaplarında takipçilerle buluşacak.

Ekin Özbiçer Hakkında: 1984 yılında İzmir’de doğan Ekin Özbiçer, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Seramik eğitimi aldıktan sonra fotoğrafçılık kariyerine başladı ve Prag’da eğitimine ve çalışmalarına devam etti. Ana akım kültürün kendine has estetiğini fotoğraflamayı seven Özbiçer, bireylerin mimari ve doğa ile olan ilişkilerini irdelerken sosyal hayattaki yerlerini de sorgulayan eserler üretiyor. British Journal of Photography, New York Times, Vice Magazine, Vogue, L’Officiel, Kinfolk ve daha pek çok dünyaca ünlü yayın ile birlikte çalışan Ekin Özbiçer, son birkaç yıldır AI destekli uygulamalar ile büyüleyici görseller yaratmak üzerine çalışıyor.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir