1. Anasayfa
 2. Finans Sektörü

yeni Genel Müdürü Eren Deyiş oldu

yeni Genel Müdürü Eren Deyiş oldu
Eren Deyiş

PaybyMe’nin yeni Genel Müdürü Eren Deyiş oldu. Yenilikçi ve entegre bir ödeme ekosistemi oluşturmak amacıyla yatırımlarını hızlandıran PaybyMe’de Genel Müdürlük görevine farklı sektör ve şirketlerde önemli deneyimleri bulunan Eren Deyiş getirildi.  

Ödemeler dünyasına iddialı bir geri dönüş yapan, 14 yıllık sektör tecrübesi ve yenilenen vizyonuyla yenilikçi ve entegre bir ödeme ekosistemi oluşturmayı hedefleyen PaybyMe, kadrosunu yeni genel müdürü Eren Deyiş ile güçlendirdi.

Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun olan Eren Deyiş, kariyerine 2004’te Argen Mümessillik’te başladı ve finans direktörü oldu.

2013-2016 arasında seramik, turizm ve lojistik sektörlerinde üst düzey yönetici olarak görev alan Deyiş aynı zamanda sektörün lider kuruluşlarının halka arz süreçlerini yönetti. Eren Deyiş, 1 Ocak 2024’te PaybyMe’de genel müdür olarak atandı.

PaybyMe ekosistemi büyüyecek

2023 yılında gerçekleşen satın almanın ardından yeniden yapılanmaya giden PaybyMe, sanal POS ve mevcut diğer ürünlerinin yanı sıra dijital, hibrid ve fiziksel ödeme çözümleriyle müşterileri ve iş ortakları için katma değer yaratacak. E-para hizmetlerinden dijital finans ve para transfer platformlarına, solo iş operasyonlarından güçlü bir fintek ekosistemi yaratmaya kadar üç ana başlık altında yenilikçi adımlar atacak.

PaybyMe, Eren Deyiş’in liderliğinde ‘Sektörün hacim olarak en büyük oyuncusu olmak ve büyük bir finansal ekosistem yaratmak’ hedefiyle çok sayıda fintek girişimine yatırım yapmayı ve bu girişimlerin hepsini, yeni PaybyMe ekosisteminin bir parçası olarak konumlandırmayı amaçlıyor. 

PaybyMe hakkında 

PaybyMe, tüm dünyada internet işletmeleri için yeni nesil ödeme yöntemlerini kesintisiz ve esnek şekilde sunmayı misyon edinmiş bir ödeme servis sağlayıcısıdır. 14 yıldır dünya çapında binlerce müşterisi, farklı ve rekabetçi pazarlarda, sektörel ihtiyaçlara göre, alternatif ödeme yöntemleri ile sorunsuzca ödeme alması için çalışan PaybyMe, bugün 4 kıtadan, 30.000’den fazla işletmenin milyonlarca kullanıcısından en yeni, kesintisiz ve kolay yöntemlerle ödeme toplamasını sağlıyor.

Özel tasarlanan API ile platformunu müşterilerine ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda devamlı olarak geliştirerek her zaman en güncel ve yenilikçi çözümleri sunuyor.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir