1. Anasayfa
 2. Fuar & Etkinlik

Şişecam APLF’ye Katılıyor

Şişecam APLF’ye Katılıyor
Şişecam APLF’ye Katılıyor

Şişecam APLF’ye Katılıyor. Cam ve kimyasallarda küresel bir oyuncu olan Şişecam, 19-21 Mart 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek olan APLFde bu yıl da yerini alacak. Fuarda, deri kimyasalları alanında en yüksek kaliteyi müşterilerine sunan Şişecam, üç gün boyunca Tankrom® markalı ürünlerini sergileyecek.

12.03.2024 – Bazik krom sülfat üretiminde dünya lideri olan Şişecam, Hong Kong’da düzenlenecek olan APLF 2024’e katılacak. 19-21 Mart 2024 tarihleri arasında Hong Kong Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan fuarda Şişecam, deri kimyasalları alanındaki katma değerli ürünlerini tanıtacak.

Kimyasallar alanındaki tecrübesiyle sektörde çözüm ortaklığı sağlayan Şişecam, 3B-B01 numaralı standında dünyanın dört bir yanından sektör profesyonelleriyle bir araya gelerek Tankrom® markalı üstün nitelikli ürünleri ve kullanım alanlarıyla ilgili ziyaretçilerine bilgi verecek.

Şişecam Hakkında 

1935 yılında dünyanın saygı duyduğu global lider Mustafa Kemal Atatürk’ün vizyonu doğrultusunda Türk cam sektörünü kurmak amacıyla temelleri atılan Şişecam, cam ve kimyasallar alanında güçlü bir küresel oyuncudur.

Düz cam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren tek küresel şirket olan Şişecam, cam ev eşyası alanında en büyük iki, cam ambalaj ve düz cam alanlarında ise en büyük beş global üretici arasında yer almaktadır. Şişecam, dünyanın en büyük üç soda üreticisi arasında olmasının yanı sıra krom kimyasallarında dünya lideridir. 

Düz camcam ev eşyasıcam ambalajkimyasallar, otomotiv, cam elyaf, maden, enerji ve geri dönüşüm iş kollarında öncü bir rol üstlenen Şişecam, üretim faaliyetlerini Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır, Hindistan ve ABD’de yürütmektedir. 

Yetkin insan kaynağı ve akıllı teknolojilerle ana faaliyet alanlarında dünyanın en büyük 3 üreticisinden biri olma hedefine güçlü adımlarla ilerleyen Şişecam, yarının ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak dijital altyapısını ve kültürünü dönüştürmeye kesintisiz devam etmektedir. 

88 yıllık deneyim, 25 Bini aşkın çalışan, dört kıtada 14 ülkeye yayılan üretim faaliyetleri ve 150 ülkeyi aşan satış ağına sahip Şişecam, tüm ekosisteminin gelişimini destekleyen kapsayıcı bir yaklaşım ile büyüme yolculuğunu sürdürmektedir.

Şişecam, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları ile uyumlu ve entegre olarak hayata geçirdiği CareForNext stratejisi ile gezegeni korumak, toplumu güçlendirmek ve yaşamı dönüştürmek için sorumluluk almakta, tüm deneyim ve yetkinliklerini her alanda sürdürülebilir gelişim için kullanmaktadır. 

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili