1. Anasayfa
 2. Şirket Haberleri

Neslihan Kama, Reckitt Türkiye Sağlık Ülke Müdürü oldu

Neslihan Kama, Reckitt Türkiye Sağlık Ülke Müdürü oldu
Neslihan Kama

Neslihan Kama, Reckitt Türkiye Sağlık Ülke Müdürü oldu. Görevini Reckitt Sağlık Pazarlama Direktörü olarak yürüten Neslihan Kama, 1 Mart itibariyle Reckitt Türkiye Sağlık Ülke Müdürü olarak atandı.

Robert Kolej ve ardından 2010 yılında Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, profesyonel kariyerine Vodafone’da başlayan Neslihan Kama, Eczacıbaşı’ndaki tecrübesinin ardından, son 10 yıldır hızlı tüketim ürünleri ve tüketici sağlığı sektörlerinde lider firmalardan Reckitt bünyesinde çalışıyor. Reckitt Pazarlama Direktörü olarak çok sayıda stratejik projeye liderlik eden ve bir çok ödüllü pazarlama kampanyasını yürüten Neslihan Kama, Reckitt Türkiye’nin gelecek vizyonunu gerçekleştirmeye ve şirketin başarısını sürdürebilir kılmaya liderlik edecek.

Reckitt Hakkında

Reckitt, benzersiz markaları ile dünyanın önde gelen sağlık, hijyen ve beslenme şirketidir; girişimcilik ruhuyla çalışan 40.000’den fazla yeteneğiyle, daha temiz ve daha sağlıklı bir dünya arayışı için bir araya gelmiş, büyüyen bir topluluktur.

Reckitt’i ayırt edici kılan, markalarının pusulası aracılığıyla büyük bir sosyal amaca hizmet etmesidir. Markaları, tüketicilere daha iyi bir yaşam sunmak için her zaman ön cephede savaşmaktadır.

Daha temiz ve daha sağlıklı bir dünya arayışında korumak, iyileştirmek ve beslemek Reckitt’in temel amacıdır çünkü Reckitt bunun bir ayrıcalık değil, bir hak olduğuna inanmaktadır.

Araştırma ve geliştirme, bilim ve ortaklıklar yoluyla, insanların nesillerdir sevdiği ve güvendiği ürünler üretmektedir. Reckitt statükoya meydan okumakta ve Gaviscon, Nurofen, Strepsils, Durex, Veet, Finish, Vanish, Lysol, Calgon gibi lider markaları ile tüketicilerle buluşmak için her gün kendini geliştirmeye devam etmektedir.

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir