1. Anasayfa
 2. Ödül Törenleri

Liberty Hotels & Resorts’a ödül yağmuru

Liberty Hotels & Resorts’a ödül yağmuru
Liberty Hotels & Resorts’a ödül yağmuru

Liberty Hotels & Resorts’a ödül yağmuru. Herkes için bir otel anlayışıyla Türkiye turizmine 35 yılı aşkın süredir katkı sağlayan Liberty Hotels & Resorts, uluslararası arenada aldığı prestijli ödüllere yenilerini ekledi. Liberty Hotels & Resorts TUI Global Hotel Awards 2024, Starway World Best Hotels, Coral Travel World Best Hotels 2023 ve Corendon 2023 Yılın Oteli ödüllerinde farklı kategorilerde toplamda 9 ödülün sahibi oldu.

Misafirlerine, sevdikleriyle paylaşmaktan zevk alacakları keyifli tatil anları ve mutlulukları yaşatan Liberty Hotels & Resorts, 6 otelinde sunduğu ayrıcalıklı hizmetleriyle uluslararası ödüllerde 9 prestijli ödül kazandı.  

Liberty Hotels & Resorts’un Liberty Lykia Adults Only ve Liberty Fabay otelleri, dünyanın en büyük destinasyon deneyimi sağlayıcısı TUI portföyünde yer alan ve 2023 yılı boyunca üstün hizmet ve kalite sunan oteller arasında dünya çapında 19 milyondan fazla misafir adına verilen TUI Global Hotel Awards 2024 ödüllerinde ilk 100 otel arasına girdi. 

Liberty Lara ise yine aynı programda dünya çapındaki en iyi otellerine verilen 2024 TUI Global Hotel Awards Ödülleri’nde; Kalite Ödülü’nün sahibi oldu. 

Liberty Fabay ve Liberty Lykia; Starway World Best Hotels ödül sıralaması 29 destinasyonda 6 bin 249 otelden alınan misafir memnuniyeti anketlerinin istatistiksel analizi yapılarak belirlenen Coral Travel World Best Hotels 2023 Ödülleri’nde; İlk 100 Otel arasındaki yerini aldı.

Liberty Lykia, Çocuk Dostu Otel Ödülü, Liberty Fabay ve Liberty Lykia; Çevre Dostu Otel ödülüne layık görüldü. Liberty Lykia, Corendon tarafından verilen 2023 Yılın Oteli ödülünü aldı. 

binance
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Kişisel ve kurumsal markalaşma üzerine uzun yıllar çalıştıktan sonra, Sektor News Haber kanalını kurmaya karar verdim.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir